Sarıyer ofis taşıma

Sarıyer ve İstanbul çevresinde Sarıyer ofis taşıma hizmeti sunan firmamız, ofis taşıma hizmetinin ne kadar önem arz ettiğini bilerek yerine getirmektedir. Nakliyat ve taşımacılık işleri arasında en çok önem verilmesi gereken taşıma hizmeti, ofis taşımacılığı hizmetidir. Ofis taşıma hizmeti diğer taşıma hizmetlerine göre incelik ve önem gerektirir. Çünkü ofis taşıma işinde çeşitli sistemler kullanılması gerekir. Taşınacak ofiste bulunan malzemeler, genellikle mobilya ve evraklardan oluşmaktadır. Mobilyaları çizmeden deforme etmeden taşımak, evrakları sırası ve numaralandırarak taşımak gerekir, o nedenle ofis taşıma hizmeti, diğer taşıma hizmetlerine göre daha fazla önem arz etmektedir.

Ofis Taşıma Hizmeti Nasıl Yapılır

Ofisinizi taşıtmak için firmamızı aradığınızda, firmamızın ilk yapacağı işlem, ofisinize keşif için ücretsiz eksper göndermek olacaktır. Böylece gönderdiğimiz elemanın raporu sonucunda, ofisinizin eşya durumu belirlenmiş olur ve buna göre fiyatlandırma yapılır size bilgi verilir. Anlaşma sağlandığı takdirde, sözleşme yapılır ve sizin uygun olduğunuz güne randevu verilir ve taşınacak ofis için uygun ambalaj malzemesi ve araç hazırlanır. Daha sonra taşıma işlemi için personeller hazırlanır. Bu personeller, ofis taşımacılığı hizmeti için özel eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Ofise taşımak için gelen personel öncelikle mobilyaları özenle söker, uygun ambalaj malzemesi ile ambalajlar. Daha sonra arşiv ve belgeler numaralandırılır, uygun ambalajlanarak araca yerleştirilir. Taşınacak olan yere uygun şekilde tekrar indirilir, montajları özenle yapılır.

Sarıyer Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Şekli ve Prensiplerimiz

Ofis taşıma işlemlerimiz sırasında, ofisinizin kaçıncı katta olduğu veya kaçıncı kata taşınacağı bizim için hiç önemli değil, çünkü asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde, giriş kattan, giriş kata taşıyormuş gibi işlem yapıyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetini sunmamız gereken yerler genellikle yüksek katlar ve dar merdivenleri bulunan binalardır. Asansör sayesinde eşyalarınız, çizilmeden, kırılmadan indirilir ve taşınacağı yere taşınır. Bizim için taşıma işlemlerinde en önemli prensip, müşteri memnuniyetidir. Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, taşımalarımızı ekonomik ve kaliteli şekilde yerine getirmektedir. Bizimle çalışarak, ayrıcalıklarınızı hissedebilirsiniz.

Ofis Taşıma Şirketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir yerden bir yere ofisinizi taşımak istediğinizde, doğal olarak bir nakliye şirketi aramanız gerekecektir. Ancak arayacağınız şirketin, ofis taşıyabilme yetenek ve becerileri var mıdır, bunu özellikle araştırmanız gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılık özel yetenek, beceri ve eğitim ister. O nedenle firmanızı ararken, bu özellikleri taşıdığından emin olmanız gerekir. Sarıyer, İstanbul ve çevre ilçelere uzun yıllardır bu hizmeti sunan firmamız, işinin uzmanı eğitimli personeller ve bakımlı son model araçları ile bu hizmeti sunmaktadır. Bizi arayarak, vermiş olduğumuz ofis taşıma hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz.  7/24 hizmet veren firmamızı arayabilir, ücretsiz danışma hizmetimizden yararlanabilir ve ekonomik fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Sarıyer Ofis Taşıma

Ofis Taşıma İçin Olması Gerekenler

Ofis taşıma olsun ya da başka eşya veya yük taşıması olsun, taşıtacak kişinin bir firmada ilk arayacağı şeylerin başında, güven gelmektedir. Neden güven, çünkü mal canın yongasıdır. O nedenle, eşya veya ofisini taşıtacak kişiler için güven önem arz etmektedir. Firmamız bu konuda tüm önlemleri alarak, siz sayın müşterilerine sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bize eşya veya ofisinizi taşıtmak istediğinizde, gözünüz arkada kalmayacaktır. Çünkü eşyalarınız taşınırken eşyalarınızın başına gelebilecek, en küçük hasarı dahi karşılıyoruz. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde, ofisinizi firmamıza, güven içinde taşıtabilirsiniz. Güler yüzlü ve uzman personellerimiz size en kaliteli hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürmektedir. Sizde kaliteli ofis taşıma hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Ataşehir ofis taşıma

Ataşehir ofis taşıma ve nakliye firması olarak biz, kaliteli ve kurumsal olarak hizmet sunan profesyonel bir firmayız. Herhangi bir zamanda ofis taşıma konusunda hizmet almak istiyorsanız profesyonel firmamızı arayarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ofis taşımacılığı konusunda en iyi hizmeti sunan firmamız siz değerli müşterilerimiz için her zaman kaliteli olarak çalışmaya hedefliyor. Sunmuş olduğumuz imkânlar doğrultusunda, ofis taşımacılık üzerine kurulmuş olan nakliye firmamızdan güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliyat firması günlük hayatta insanların taşıma işlemlerini kolaylaştıran büyük çaplı firmalardır. Firmalar genellikle birçok imkânlar doğrultusunda, taşınma işlemleri sunuyorlar. Nakliyat firması tercih ederken birkaç hususa dikkat ederseniz. Nakliye işlemlerinin sonucu profesyonel hizmet aldığınızda sonuç oldukça olumlu olur. Seçmiş olduğunuz nakliyat firmaların kurumsal hizmet sunduğundan emin olmanız gerekmektedir. Kurumsal hizmet almak, profesyonel hizmet almak ve güvenli hizmet almak nakliye firmalarında en önemli konudur. Sunmuş olduğu bütün olanakları doğru bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Ayrıca sigortalı taşımacılık kapsamında hizmet sunduğundan emin olmanız sizin için çokça fayda sağlayacaktır. Güvenilir ve kaliteli firmaları tercih ederseniz, nakliye işlemleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşir.

ataşehir ofis taşıma

Ofis Taşıma Konusunda Sunduğumuz Hizmetler

Ataşehir ofis taşıma hizmeti sunan nakliyat firmamız, ofis taşıma konusunda siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyor. Vaktiniz yok eşyaları toplayacak vakti zamanınız yok ise, firma elemanlarımız bütün nakliyat işlemlerin hepsini planlayarak gerçekleştiriyor. Eşyalarınızın paketlenmesi ve toplanması firmamız tarafından yapılıyor. Ayrıca eşyalarınızın nakliyat hizmetleri de tarafımızca güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Eşyalarınızı paketlerken önem göstererek paketliyoruz. Kırılacak eşyaları ayrı, evraklarınız ve dosyalarınızı ayrı, ofiste bulunan ekipmanların ayrı olarak paketliyor birbirine karışmasını önlüyoruz. Paketlemiş olduğumuz eşyaları nakliyat araçlarının içerisine düzgün bir şekilde yerleştiriyoruz. Eşyaları yerleştirirken kırılıp dökülmesini önlüyor ve herhangi bir zarara uğramamanız için çabalıyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Firmamızda Bulunuyor

Sigortalı taşımacılık hizmeti firmamız dahilinde bulunuyor. Eşyalarınız taşınmadan bir gün önce sigorta şirketiniz tarafından sigortalanıyor. Bu sistem siz değerli müşterilerimizin eşyalarının korunması adını almış olduğumuz bir karardır. Eşyalarınız nakliye işlemleri esnasında herhangi bir zarar görürse sigorta acentesi tarafından zarar tespit edilip gereği yapılıyor.

ataşehir ofis taşıma
ataşehir ofis taşıma

Sigortalı taşımacılık sistemi ile değerli eşyalarınız ve kayda değer bütün eşyalarınız koruma altına alınıyor. Bu sayede herhangi bir büyük veya küçük zarar gelirse, sigorta acentesi bütün masrafları üstleniyor. Ataşehir ofis taşıma hizmeti sunan firmamız da sigortalı taşımacılık hizmeti yapılıyor. Sizlerde eşyalarınızın kaliteli ve güvenli bir şekilde nakliye edilmesini istiyorsanız,  firmamızı tercih ederek bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Kaliteli Ekipmanlarımız Sayesinde Hızlı Nakliye

Firmamız bünyesinde birbirinden kaliteli ve teknolojik ekipmanlar bulunuyor. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte her geçen gün firmamız bünyesindeki ekipmanları yeniliyoruz. Modern çağa ayak uydurarak teknolojinin son imkanlarını kullanıyor, kısa bir sürede hızlı nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Firmamızda bulunan asansörlü sistem sayesinde, yüksek katlı binalardaki ofis ve büroları hızlı bir şekilde nakliye ediyoruz. Asansörlü sistem kurduğumuz andan itibaren binadaki tüm güvenlik önlemlerini alıyor ve güvenli bir şekilde nakliye işlemi sunuyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan nakliye araçlarımız Teknolojinin son imkanları donatılmış araçlardır. Araçlar kaliteli ve son sistemdir. Nakliye işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyor.

Nakliye Firmamızdan Ofis Taşımacılığı Hizmeti Alın

Profesyonel olarak nakliye hizmeti sunan firmamızda ofis taşımacılığı hizmeti en üst seviyede yapılıyor. Kaliteli ve kurumsal hizmet almak istiyorsanız, sigortalı taşımacılık kapsamında eşyalarımızın korunmasını amaçlıyorsanız, profesyonel ekipmanlar sayesinde hızlı bir nakliyat işlemi yapmak istiyorsanız firmamızı tercih ederek, kolay bir şekilde bütün bunlara ulaşabilirsiniz.