TARİHÇEMİZ

29 yıllık geçmişimizin öne çıkan olayları ve dönüm noktalarından bazıları burada verilmiştir.
1990

1990 yılında Emre tarafından merkezi İstanbul olarak kurulmuştur. Küçük yaşlarda gurbet yolculuğuna çıkan Emre bey çeşitli işlerde çalıştıktan sonra Çocuklari iLe beraber ilk olarak istanbul Nakliyat adında bir firmanın temellerini atmıştır.
1997

1997 yılında firma genişlemeye gidebilmek adına bünyesine yeni nakliyat araçları ve işlerin yürütülebilmesi için yeni çalışma arkadaşları eklemiştir.
2000

2000 yılına gelindiği zaman şehirler arası taşımacılık sektörüne atılarak taşımacılık hizmetinde yeni bir akıma önderlik yapmıştır. Böylece Türkiye’deki her bir ile nakliyat seferleri başlamıştır.
2005

Istanbul’dan sonra Türkiye Genelin’de de yeni bir şube açılmıştır ve bu bölge üzerinden de hem şehir içi hem de şehirler arası evden eve ve lojistik işlemlerine devam edilmiştir. Ayrıca Istanbul ili içerisinde depolama hizmeti de devreye girerek %100 müşteri memnuniyeti amaçlanmıştır.
2007

2007 yılında şirketin genişlemesi adına yeni araçlar dahil edilmiş ve profesyonel ekipler oluşturmak için şirket bünyesine katılan yeni arkadaşlara eğitimler verilmiş, işleyiş ve taşınma süreçleri hakkında bilgiler verilmiştir.
2009

2009 yılında şirket bünyesine Ankara merkezli yeni bir ofis eklemiş ve taşımacılık seferlerine başkent üzerinden de devam etmiştir. Ayrıca yenilikçi bir şirket profiline sahip olmak için bünyesine dış cephe asansörleri de eklemiştir. Bu asansörler yardımı ile zaman kaybının minimuma güvenliğin ise maksimum seviyeye çıkartılması amaçlanmıştır.
2012

2012 yılı şirket için dönüm noktasıdır ve bu dönem içerisinde şirket kurucusu Emre Bey, Şirketi çocuklarına bırakır ve şirketinin yeni ismini İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Depolama olarak belirler.Bu süreçte ise işlerin yoğunluğunu Emre Bey’in oğlu Hakan Bey devralarak yeni süreçler oluşturmaya başlar.
2012-2020

Bu yıllar arasında Hakan Bey şirket bünyesine yeni ekspertiz araçları ve yeni asansörler ekleyerek şirket profilini iyice genişletir. Ayrıca uluslar arası taşımacılık hizmetine başlayarak yurt dışında da şirket ismini duyurmayı amaçlamıştır.