Beylerbeyi villa taşıma

Beylerbeyi villa taşıma ve nakliyat hizmetleri sunan kurumsal firmamızla sigortalı, sözleşmeli ve garantili taşıma hizmetleri veriyoruz. Beylerbeyi bölgesinde başlattığımız taşımacılık çalışmalarımızı zamanla Üsküdar ve İstanbul’un tamamına yaymış bir nakliyat firmasıyız. Beylerbeyi Üsküdar ya da İstanbul’un hangi kesiminde olursanız olun gerek villa taşımacılığı gerek evden eve nakliyat gerekse de ofis ve diğer taşımacılık hizmetleri için size sadece bir telefon kadar uzağız. Vatandaşlarımıza huzurlu güvenli bir taşıma hizmeti sunulur. Taşınma ekiplerimizi her biri kendi alanında iyi eğitim almış işini ehlini bilen güler yüzlü personellerden oluşmaktadır.

Beylerbeyi Villa Taşıma Firması

Nakliyat sektöründe uzun yıllar varlığını koruyan ve nakliyat firmaları arasında iyi bir kimliğe sahiptir. Kurumsal firmamız, villa taşımacılığı konusunda sizlere her türlü imkânı ve gerekli şartları sağladıktan sonra taşınma işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Her zaman kaliteyi ön planda tutan kurumsal firmamız uygun fiyat portföyü sayesinde de her bütçeden müşteriye taşımacılık hizmetleri konusunda da desteklerini esirgemiyor. Üst düzey hizmetleri sayesinde siz değerli müşterilerinize villa taşımacılığı ya da diğer taşımacılık hizmetlerin en iyi ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren kurumsa firmamız villa taşımacılık hizmetleri de şu şekilde gerçekleşmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz ile Villa Taşımacılığı

Beylerbeyi villa taşıma hizmetleri konusunda üst düzey çalışmalar yürüten kurumsal firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti ile faaliyet göstermektedir. Bu hizmet sadece villa taşımacılığına mahsus bir faaliyet olmamakla birlikte evden eve nakliyat, iş yeri ve ofis taşımacılığı gibi her türlü taşımacılık faaliyetlerinin temelinde de var olmaktadır. Ekspertiz hizmeti kısaca taşınacak eşyaların uzman ekipler tarafından taşıma öncesinde inceleyip listelenmesidir. Bizimle iletişime geçen müşterilerimize hizmet detaylarımızı anlatan uzman personelimizi müşterini onayını alır almaz, hemen taşınacak adrese ekspertiz uzmanlarını gönderir. Eşyaların incelmesini yaptırır.  Adresinize gelen uzmanlarımız eşyalarınızı detaylı bir şekilde inceler ve eşyalarınız kırık çizik gibi hasar bulunuyorsa, bunu da not eder ve uygun taşıma tarihini belirleyip oradan ayrılırlar.  Bu inceleme başarılı bir şekilde gerçeklikten sonra sıra geldi, eşyaların sigortalanması işine…

Beylerbeyi Villa Taşıma

Sigortalı Taşımacılık

Kurumsal firmamız eşyalarınızı bölgenin en prestijli sigorta şirketleri güvence altına alınmaktadır. Eğer taşınma sırasında firmamız ya da uzman personellerimizden kaynaklı kırık, çizik ya da her türlü hasar ve arızaların teminatı fazlası ile karşılanmaktadır.  Bu hizmet sayesinde eşyalarınızın hasar görmesini engelleyip ekonomik kayıplar yaşamamanızı sağlıyoruz. Sigortalı taşımacılık özellikle villa taşımacılığında oldukça faydalı olmaktadır. Çünkü villalarda bulunan eşyalarınız her biri değerli ve pahalı olduklarından dolayı taşınma sırasında meydan gelen olası sorunlar müşterinin maddi açıdan zarar görmesine neden olacaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda yer alır. Kurumsal firmamız bu duruma gönlü el vermediğinden dolayı sigortalı taşımacılık hizmetleri ile maddi ve manevi zararları en aza indirmeyi amaç edinmiştir.

Paketleme ve Ambalajlama

Beylerbeyi villa taşıma ekiplerimizin taşınma tarihi geldiğinde sabahın erken saatlerinde adresinize ulaşarak villanızdaki bütün eşyaların de-montajın yapar. Cinsine ve boyutuna uygun ambalaj malzemeleri ile paketleyerek taşıma araçlarına yüklerler. Villadaki eşyalar çok fazla olduğundan dolayı bir gün yetersiz kalırsa ekibimizin bir gün önceden adresinize gelip sökme işlemlerinin bir kısmını halletmeye çalışırlar. Tam donanımlı taşıma araçlarınıza yüklenen eşyalarınızın taşıma sırasında birbirine girmemesi için kolilerin güvenliği sağlanarak taşıma araçlarına yerleştirilmektedir. Ekiplerimizi eşyalarınızı kısa sürede ulaştırıp, taşıma araçlarından indirilerek, montajın yapılıp sonra adresinizde ayrılırlar. Bütün taşıma işlemlerini programlı ve planlı bir şekilde gerçekleştiğinden dolayı taşıma sırasında hata yapmak neredeyse imkânsız hale gelmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir