Pendik Eşya Depolama

Pendik eşya depolama firmamıza müracaat ederek hizmet alabilirsiniz. İnsanlar; yaşadıkları, barındıkları, dinlendikleri ortamlar olan kendilerine ait ya da kiraladıkları evlerde kullandıkları eşyalar, alım gücüne bağlı olarak artmaktadır. Eşyaların zamanla atması nedeniyle kullanılmayan/kullanılamayan ya da özel eşyalarını uygun olmayan çatı katı, garaj, bodrum gibi yerlerde muhafaza etmeye çalışırlar. Ancak bu alanlar eşyaların korunması için uygun değildir ve oluşan nem, rutubet, su baskını, toz ve kirlerden zamanla ciddi düzeyde zarar görmektedir ya da kullanılmaz hale gelmektedir.

Ayrıca çeşitli nedenlerle yurtdışına gitmek durumunda kalanlar veya yurt içerisinde eşyalarını bir süre depolamak isteyenler, malzemelerinin zarar görmeden muhafaza için telaş etmelerine gerek yoktur. Firmamız eşyalarınıza uygun fiyatlarda muhafazasını istediğiniz süreler boyunca hiçbir zarar görmeden firmamızın Pendik ev eşyası depolama yerlerinde uygun koşullarda korunmasını sağlamaktadır.

Malzeme Depolarında Hangi Eşyalar Depolanır?

Pendik Eşya Depolama Firmaları olarak geniş depolarımızda ev eşyaları, kişisel eşyalar, müşterilerimiz için manevi değeri yüksek her türlü ürün uygun koşullarda korunmaktadır. Eşyaların muhafaza edildiği depolarımız, 7/24 saat özel kamera sistemleri ve diğer güvenlik önlemleriyle korunmaktadır. Pendik ev eşyası depolama şirketi olarak müşterilerimizin hiçbir tereddüt yaşamadan eşyalarını bizlere emanet ederek, kendilerine tekrar teslim edilene kadar azami hassasiyet göstererek hiçbir zarar görmeden malzemelerini teslim ediyoruz. Pendik evden eve depolama yerlerinde mobilyalar, elektronik cihazlar, mevsimlik elbiseler, spor malzemeleri, hobi ve zanaat ürünleri, özel evraklar gibi ürünler hasar, zarar olmadan muhafaza edilmektedir. Pendik ev ofis eşya depolama alanlarımızda yer alan özel cihazlar ile (nemölçer, sıcaklık ölçer gibi) malzemelerin zarar görmemesi için gerekli tedbirler alınmaktadır.

Depolanan Eşyalar Nasıl Korunur?

Pendik eşya depoculuğu yapan firmamız, müşterilerimizin bizimle irtibat kurmalarıyla birlikte gerekli işlemlere vakit kaybedilmeden başlanır. Eşyalar, malzemeler muhafaza edilirken firmamız tarafından gerekli tedbirler alınmaktadır. Pendik en iyi eşya depolama firması olarak aldığımız tedbirler şunlardır:

  • Müşterilerimizle yaptığımız tüm işlemler sözleşme kapsamında yasal prosedürlere uygun şekilde güvence altına alınmaktadır.
  • Firmada çalışan uzman personellimiz, müşterilerimizin verdiği adres giderek ev eşyalarını uygun ambalajlama ile depoya taşırlar.
  • Taşınan eşyaların niteliğine göre malzemelerin zarar görmemesi için uygun ortam koşulları sağlanır.
  • Eşyaların özelliğine göre ayrı ayı olmak üzere depolarımızda ayrılan bölümlerde muhafaza edilir.
  • 7 gün 24 saat olmak üzere kamera sistemleri ile korunmaktadır.
  • Hırsızlık, sel baskınları gibi her türlü olumsuz duruma karşı gerekli yeterli güvenlik tedbirleri alınır ve eşyalar sigortalanır.
  • Müşterilerimizin değerli olan eşyaları için Pendik en iyi eşya depolama firmaları olarak, azami hassasiyet gösterilerek emanetiniz emanetimizdir prensibiyle hizmet sunuyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir