Bakırköy ofis taşıma

Bakırköy ofis taşıma firması olarak uzun yıllardır korkulu rüyanız haline gelen tüm taşınma işlerinizde yanınızdayız. Eşya taşımacılığı işlemi için gereken belge ve sertifikalara sahibiz. Müşterilerimizden almış olduğumuz tüm işleri sistemli, planlı ve sorunsuz bir şekilde istenilen sürede yerine getirmekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için ilk önce taleplerin neler olduğunu öğreniyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirliyoruz. Ofis taşımacılık çok az sürede kaliteli çalışma sistemi gerektiren bir işlemdir. İş yerinde olan işlerin aksamaması ve çalışanların taşınma sürecinden olumsuz etkilenmemesi gerekir. Ofis taşıma sürecini çok hassas ve sistemli şekilde yürütmekteyiz. Yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve teknolojinin imkânlarını kullanarak her zaman müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ofis Taşıma İşinde Nakliye Firması İle Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Ofis taşıma işlemi kompleks ve profesyonellik isteyen bir durumdur. Sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde taşınmak için nakliye firmasından yardım almanız gerekmektedir. Nakliye firması ile çalışmanın size kazandıracağı avantajları sıralayacak olursak;

  • Nakliye firması elemanları profesyonel olduğu için hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz.
  • Eşyaların sökümü ve kurulumu uzman kişiler tarafından yapıldığı için eşyalarınız zarar görmez.
  • Organizasyonlu bir şekilde taşıma yapıldığı için mesai saatleri de sorun yaşanmaz.
  • Taşıma ve yerleştirilme işlerini eğitimli personeller yaptığı için can ve mal güvenliği sağlanmış olur.
  • Yorulmadan, sorun yaşamadan kısa sürede taşınma işleriniz tamamlanır.
Bakırköy Ofis Taşıma

Avantajlı şekilde ofis taşıma hizmetini alabilmek için profesyonel ve güvenilir firmalar ile çalışmalısınız.  Sektörde yeni olan ve yeterli teknik donanıma sahip olmayan firmalar ile çalışınca sıralamış olduğumuz bu avantajları yakalamanız oldukça zordur.

Ofis Taşıma Firmalarının Verdiği Hizmetler

Ofis taşıma işi eşyaların eski adresten alınıp yeni adrese bırakılması olarak görülmemelidir. Genel olarak bakıldığında karışık bir süreçtir. Nakliye firması bu süreçte müşterilerine, söküm, kurulum, eşyaları araca taşıma, yeni adrese yerleşme ve depolama hizmeti vermektedir. Özellikle depolama hizmeti vermeyen firmalar ile çalışmayınız. Yeni adresin hazır olmaması durumunda eşyalar uygun bir yerde depolanmalıdır. Bu nedenle oluşabilecek aksilikler ve sorunlar  ön görülemediği için mağdur olabilirsiniz. Eşya depolama ücreti firmaların taşıma ücretinin içerisine dâhildir. Anlaşma süresini aşan depolama hizmetleri için ek ücretler ödemeniz gerekebilir.

Ofis Taşıma İşleminde Kullanılan Araçlar

Bakırköy ofis taşımacılığı yaparken kullanılan bazı teknik araçlar vardır. Eşyaların demontaj ve montaj işleminde kullanılmak için aletler gereklidir. Makinelerin elektrik sistemlerini kurabilmek için elektrik teknik aletlerine ihtiyaç duyulur. Eşyaların yeni adrese götürülmesi için içi eşya yerleştirmeye uygun şekilde tasarlanan araçlar gereklidir. Asansör sistemli taşıma yöntemi içinde üzerinde raylı sistem kurulu olan mobil bir araç bulunmalıdır. Sıralamış olduğumuz tüm bu araçlar eksiksiz şekilde firmanın elinde bulunmalıdır. Güvenli bir taşıma işlemi olabilmesi için gereklidir.

Bakırköy Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Hizmeti Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ofis taşıma hizmetinin fiyatı belirlenirken, taşıma işlemi için gereken personel sayısı, taşıma sırasında kullanılacak araç sayısı, taşınacak alanın büyüklüğü, taşınan ofisin ve yeni ofisin kat sayısı, kullanılan taşıma yöntemi ve taşınma işleminin süresi dikkate alınır. Bu kriterler doğrultusunda fiyat çıkartılır. Firmamız her bütçeye uygun taşıma fiyatlarını içeren arajmanlara sahiptir. Bütçenizi zorlamadan kaliteli ve sorunsuz bir şekilde taşınmak elbette ki sizin de hakkınızdır. Nakliye firmaları kendilerine ait olan fiyat politikalarına göre hizmet fiyatlarını belirlemektedir. Sektörde yeni olan bazı firmalar nakliye işlemi bitiminde müşterilerden ekstra ücretler talep etmektedirler. Olumsuz durum yaşamamak için çalıştığınız firma ile ücret konusunu kesin bi noktaya bağlamanızı tavsiye ederiz.

 

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.