Küçükçekmece ofis taşıma

Küçükçekmece ofis taşıma firmamıza gelerek ofislerinizin güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz. Ofis taşımak da ev taşımak kadar meşakkatli ve özen isteyen bir iştir. Bir yerden başka bir yere taşınırken, eşyaların çiziksiz, eziksiz ve eksiksiz bir şekilde taşınması hepimiz için büyük önem taşır. İstediğimiz şartlarda bir firma bulmak pek de kolay değildir. İşte böyle bir firmayı sağdan soldan duyumlarla, yakınların akrabası gibi söylemlere itibar ederek değil de, web sitelerinden araştırarak bulun. Müşteri yorumları ve memnuniyetlerine bakarak, referanslarına dayanarak bulursanız memnun kalacağınız o doğru firmayı bulursunuz. Biz de taşıma şirketi olarak size en iyi taşımacılık sitesi olduğumuzu referans ve müşteri memnuniyet yorumlarımızla kanıtlayarak hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Taşıma

Ofis taşıma ekip arkadaşlarımızın deneyimli, bilgili, temiz, titiz ve güler yüzlü olması, hem sizin mükemmel bir taşınma işleri ile taşınmanızı, hem de bizim referanslarımıza yenilerini eklememizi sağlamaktadır. Eşya taşımaya başlamadan önce yapılması gereken bir takım işler bulunmaktadır. Bunlar arasında en doğru firma bulunduktan sonra eşyalarınızı eski yerinden yeni yerine hangi gün taşınacağı ve saat kaçta gelip eşyaların ambalajlamaları konusunu netleştirmelisiniz.

Küçükçekmece Ofis Taşıma

Bu işlemden sonra saat kaçta teslim edileceği konusunda da konuştuktan sonra ofis eşyalarınızı toparlamak için arkadaşlarımıza ofisinizi teslim ederek başlamalısınız. Kutu ve kolilere koyacağımız ufak, masa üstü eşyalarınızı, üzerine notlar yazarak sınıflandırıp, her masa üstü eşya grubunu bir kutuya koyarak kapatıp üzerine kimin masasının eşyaları olduğunun notunu yazarız. Mesela “Mehmet Bey’in masası” gibi belirtmemiz, yeni ofisinizde kolinin direk Mehmet Bey’in odasına ve masasına gitmesi gerektiğini vurgulayarak işlerin kolaylaşmasını sağlamış olur.

İlkemiz Müşteri Memnuniyeti

Ofis taşımacılığı yapan firmamız her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek zorundadır ki, hem eşyalar hem siz zararsız bir şekilde taşınabilesiniz. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. Mobilyalarınızı sökerek köşelerini muhafaza altına almak suretiyle ambalajlarız. Karton kutular ya da baloncuklu naylon ambalajlar sayesinde oldukça güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarız. Asansörlü mekânlardan taşınmak işlerimizin daha kolaylaşmasını sağladığı gibi hızlanmasına da yardımcı olur. Asansör olmayan ofis taşıma işlemlerinde ise daha işine hâkim, profesyonel, tek işi doğru taşımak olan firmamız elemanlarının titiz çalışması devreye girer.

Küçükçekmece Ofis Taşıma

Araç Düzenlemek de Taşımak Kadar Önemlidir

Ofis taşımacılık sizin olduğu kadar bizim için de çok önemli ve hassas bir durumdur. Araç içi yerleştirme işleri de çok önemlidir ki, eşyaların büyükten başlanarak dizilmesi, aralarda ki boşluklara sünger, battaniye, karton ile destek verilerek yolculuk esnasındaki sarsılmalarda birbirine çarpması engellenir. Bu da çizik ve ezik oluşmasını önler. Hafif koli ve kutular ise ezilmemesi bakımından en üst bölmelerde kendine yer bulur.

Gökdelen Ve Plazalara Taşınmak

Eski yıllarda dükkânlar ofis olarak kullanılırdı. Daha sonraları apartman dairelerine kurulan ofisler, son yıllarda ise birçok ofis ve iş yerini bir araya toplayan gökdelenler ve plazalarda yer almaya başladı. Buralarda taşınma işlemleri hasarsız ve hızlı bir şekilde asansör yardımı ile yapılır. Asansör olmayan bina ve mekânlarda ise iş firmamız çalışanlarımızın daha özenli ve taşıma bilgilerinin çokluğu ile duvarlara çarpmadan, çizdirmeden taşınmasını sağlamaktadır. Mobilyalarınızı ise montajdan anlayan ve söküp yeniden monte edecek elemanlar sayesinde sizin yerleşmenizde büyük yardımı olur. Elektrikli eşyalarınızın da bilgisayar, yazıcı vs. kurulumundan anlayan bir elemanın yardımı ile yapılması gerekir. Bu ekip arkadaşlarımızın ilgisi ve bilgisi firmamıza referans ve memnuniyet olarak geri dönmektedir.

Sizler de ofisinizi en rahat, en hızlı ve hasarsız bir biçimde taşımak ve en doğru, en uygun fiyattaki firmayla eşyalarınızı nakil etmek istiyorsanız web sitelerindeki adresimizden bizlere

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir