Arnavutköy ofis taşıma

Nakliye işleri denildiği zaman, akla ilk gelen evden eve nakliyat olur ancak iş yerlerinizin de zaman zaman yer değiştirmesi gerekir ki buna da ofis taşıma denir. Günümüz şartlarında kamu ve kurumsal iş yerlerinin taşınması da başlı başına bir iş sektörü oluşturmuştur. Çünkü ofis taşımacılığı birçok ofis eşyasının hassas olması sebebi ile asıl görevinin taşımacılık olan profesyonel ve deneyimli ekip çalışanları ile taşınması gerektiğini göstermektedir. Bu taşıma ekibi içinde mobilya montajından ve elektrikli cihazlardan anlayan çalışanların da olması firmanın işini ne kadar önemsediğini göstermektedir.

Ofis Taşımada Yeni Nesil Teknikler

Ofis taşıma eskiden apartman dairelerinden nakil yapılırken, şimdi ise büyük gökdelenler ve plazalar arası taşıma işleri daha denetimli ekiplerin yapmasının önemini göstermektedir. Ofis taşımacılık esnasında önemli hususlardan biri eşyaların zararsız bir şekilde teslimatının yapılmasıdır. Ofisinizi taşımaya karar verdiğinizde en iyi taşıma firmasını bulmak için araştırmaya web sitelerinde aramakla başlayın. Firmaların referanslarına, müşteri memnuniyet yorumlarına bir göz atın. Bu sayede firmanın tecrübesini, taşıma araç ve ambalajlama ile söz verdikleri zamanda teslim edebilecek olup olmadıklarını anlarsınız.

Arnavutköy Ofis Taşıma

Ofislerinizde Eviniz Gibi Özenle Taşınıyor

Ofislerimiz, nerdeyse evlerimiz kadar çok zaman geçirdiğimiz mekânlardır.  Bu yüzden iş yerindeki düzen, kullanışlı ve rahat oluşu sayesinde daha verimli şartlarda iş imkânları sunulmaktadır. Taşınacak eşyalar arasında büro mobilyaları, masa ve sandalyeler, dosya dolabı, misafir koltuğu gibi kaba eşyaların dışında elektronik hassas cihazlar da bulunmaktadır. Pc, yazıcı, tarayıcı, fax, teleks gibi eşyaların da çok özenle korunarak taşınması gerekmektedir. Mobilyalar ise köşeler köşe kartonu ya da battaniyeler ile sarılarak korumaya alınır. Taşıma eğer merdiven değil de asansörle yapılacak ise işimiz daha rahat ve garantili bir şekilde yapılır. Taşımada daha az hasar ya da çizik oluşması sağlanır. Asansör yok ise firma tecrübeli ve profesyonel taşıma ekip arkadaşlarının en doğru şekilde taşınmasını sağlar.

Ofis Taşıma Konusunda Profesyonel Destek

Ofis taşıma yapılan firmalar ile müşteri arasında geçen diyaloglarda eşyanın hangi gün, nereden alınıp nereye bırakılacağına, saat kaçta alıp, saat kaçta teslim edileceğine ve kaç parça eşyanın kaç kişi tarafından taşınacağı ile fiyatına kadar her konuda mutabık kalınması gerekir. Birbirine irtibat numarası veren müşteri ve firma yetkilisinin ilk aramada birbirlerine ulaşabilmesi gerekmektedir ki, zaman kaybı önlenebilsin. Ayrıca ofis taşınacağından bir gün öncesi hazırlıkların başlanması da göz önde bulundurulursa en az 2 gün iş yeri faaliyet gösteremeyecektir.  Bunun için firmanın titiz ve çok hızlı çalışması müşteriyi memnun eder. Bu da çevresinde nakliye ihtiyacı duyan yakınlarına ve hatta firmanın web sitesindeki yorum bölümüne memnuniyetini bildirerek tavsiyede bulunur. Firma da hasarsız, titiz, temiz ve hızlı taşıma olarak referans alabilir.

Arnavutköy Ofis Taşıma

Ofis Malzemelerini Paketleme İşlemi

Ofis taşıma işleminin başlamasından önce kolilere koyacağınız dosyaları sınıflandırarak kutu üzerlerine ismini belirtmeniz taşındıktan sonra yerleşme esnasında size kolaylık sağlar. Her masanın üzerindeki zımba, kalemlik, del geç, makas ve bilimum eşyaları bir kutuya koyarak önemli detayları belirtmeniz de çok işinize yaratacaktır. İş yerinin acilen yerleştirilmesi toplanırken ayrı ayrı kutulanarak üzerine yazılması ile olur.

Sizler de ofis ve iş yerinizi taşıma telaşına düştüyseniz, en doğru ve hızlı, en uygun fiyatta hangi firmaya taşıttırabilirsiniz diye düşünmeyin. Web sitelerindeki adresimizden bizlere ulaşarak istediğiniz yerden istediğiniz yere temiz ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Kapalı kasa korunaklı araç filolarımız ile siz müşterilerimizin her daim hizmetinde olup, bir telefon kadar yakınınızdayız.