İstanbul Ev Taşıma

Ev taşım işlemi zor olduğu için İstanbul ev taşıma firması olarak profesyonel bir destek sunuyoruz. Kişileri bu süreçte büyük iş yükünden kurtaran firmamız her konuda büyük yardım sunarak taşıma hizmetini daha farklı bir kulvara taşıyoruz. Ev taşıma sektöründe vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde her geçen gün biraz daha kaliteyi arttırmayı hedefliyoruz. Taşıma sektöründe verdiğimiz tüm hizmetler farklılık gösteriyor. Öncelikle müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiklerinde taşınma konusunda detaylı bilgiler edinmeye gayret ediyoruz. Taşınma sürecinde eşyaların miktarı ve diğer taşınma detaylarını aldıktan sonra müşterilerimize fiyat bilgisi sunuyoruz. Fiyat konusunda anlaşınca en uygun taşınma tarihi hakkında karar veriyoruz.

Taşınma Sürecinde Eksiksiz Hizmet

Müşterilerimiz İstanbul ev taşıma firmamızdan hizmet almak istediklerinde firmamız ile iletişime geçmeleri yeterli oluyor. Bu süreçte eğer müşterilerimiz paketleme işini de bizlere bırakmak isterlerse firmamızın çalışanları hızlı şekilde paketleme işine başlıyor. Her paketlenen eşya önem sırasına göre aşağı indiriliyor. Böylece araçlara düzenli bir şekilde yerleşme işlemi yapılıyor. Firmamızın tüm çalışanları taşıma konusunda ve eşya paketleme de son derece başarılı olan kişilerdir. Standartlarını yüksek tutan bir firma olarak her zaman profesyonel insanlarla çalışmaya gayret ediyoruz. Firmamızın sunduğu fırsatlar arasında ücretsiz eksper hizmetleri de bulunuyor. Eksperlerimiz önce evinizi ziyaret ediyor ve eşya bilgisi konusunda son derece doğru olan bir fiyat bilgisi sunuyor. Fiyatlarımızı kabul ettiğiniz takdirde taşınma sözleşmesi ile taşınma konusunda sizlere gerekli garantiyi sunuyoruz.

Ev Taşımada Sigorta Hizmeti

İstanbul ev taşıma firması olarak her zaman kurumsal hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Hizmet detaylarımız arasında sigorta kavramı da bulunuyor. Taşınma sigortası olarak adlandırılan bu sigorta ile eşyalarınız taşınma süresince tamamen bizim kontrolümüzde oluyor. Evde bulunan tüm eşyalar firmamız tarafından gerekli şekilde korunuyor ve garanti altına alınıyor. Taşınma sürecinde bu güveni sunuyor olmamız tüm müşterilerimizin önem verdiği bir konu oluyor. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı kalmıyor. Bunların yanında çok çeşitli hizmetlerle de bu süreci sizin adınıza daha da kolay hale getiriyoruz.

İstanbul Ev Taşıma

Taşınmada Önem Verilen Detaylar

Firmamız eşyaların taşınması sürecinde müşteri gizliliğine büyük bir önem veriyor. Bu nedenle de eşyalarınız paketlenirken kaybolmamasına, teşhir edilmemesine ve zarar görmemesine büyük bir önem veriyor. Taşınma hizmetinde her zaman firmamız büyük bir destek sunuyor ve müşterilerimizin özel hayatlarına büyük bir saygı duyuyor. Firma çalışanlarımız da bu süreçte son derece yüksek kalitede hizmet vermeye gayret gösteriyor. Hem eşyalarınızın daha güvenilir bir şekilde taşınması hem de bulunması gereken yere bırakılmasına dikkat ediliyor. Kaliteli bir taşınma süreci açısından her türlü özeni göstermeye gayret ediyoruz. Firma olarak daima eşyalarınızın güvenliği ölçüsünde hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Taşınma Artık Daha Kolay

Firmamızın hizmetlerini gerçekleştirdiği araç filosu da son derece geniş bir araç filosudur. Yüksek model araçlarımız ile çok iyi koşullarda eşyalarınızı taşımaya gayret ediyoruz. Bu süreçte kapalı kasa araçlar kullanarak eşyaların dışarıdan gelebilecek her türlü zararlı ve olumsuz şartlardan korunmasına da gayret ediyoruz. Araçlarımız kapalı kasa olmasının yanı sıra geniş olması da bu süreçte rahat taşınma konusunda olanak sunuyor. Taşınmanın daha rahat gerçekleştirildiği günümüzde artık yüksek binalardan ev indirmek ve yine bu binalara ev çıkarmak da büyük bir kolaylık oluyor. Vinç yardımı sayesinde en yüksek binalara dahi ev taşıma hizmeti verebiliyoruz. Kaliteli bir taşınma gerçekleştirerek son derece kaliteli hizmet alabilme imkanı veriyoruz.