Kadıköy ofis taşıma

Ofisini bir yerden bir yere taşıyorsanız ve taşıma firması arıyorsanız, Kadıköy ofis taşıma firmamız, bir telefon numarası kadar uzağınızdadır. Firmamız, ofis eşyaları taşıma işlerinizi kaliteli ve garantili şekilde yerine getirmektedir. Uzun yıllardır eşya, evrak, çeşitli yük taşıma hizmeti sunan firmamız, sigortalı ofis taşıma hizmetini, profesyonel personelleri, kaliteli ve uygun ambalaj malzemeleri, son model bakımlı araçları monte ve de monte ustaları ile yerine getirmektedir. Kadıköy ve çevresinde bu hizmeti sunan firmamız, ofis eşyalarını taşırken, eşya ve evraklarınızın ne kadar önemli olduğunun bilinci ile taşıma hizmetini güvenle sunmaktadır.

Çalışma Prensiplerimiz

Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren firmamız, kalite güven ve müşteri memnuniyetini, temel prensiplerinin başında tutmaktadır. O nedenle, işine gereken önemi göstererek, laiki ile yerine getirmektedir. Bize ulaşarak adres bilgilerinizi verdiğinizde, firmamız ücretsiz keşif göndererek, taşınacak olan ofis malzemeleri ve eşyaları hakkında bilgi toplayarak, gerekli araç gereçleri hazırlıyor. Fiyat konusunda bilgi vererek, anlaşıldığı takdirde sözleşme yapıyor. Taşınacak ofisinizin, firmamız için kaçıncı katta olduğu önem arz etmiyor. Çünkü asansörlü taşımacılık hizmeti de sunan firmamız, her kata yetişebilen özel tasarım asansör kullanarak, kırmadan çizmeden, kısacası en ufak zarar vermeden, eşyalarınızı taşımaktadır.

Kadıköy Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı Nedir

Ofisinizi bir yerden, başka bir yere güvenle taşınması için nakliye firmalarının yaptığı iş, taşıma hizmeti işidir. Evden eve taşıma işleriyle benzerlik gösterse de, ofis taşımacılığı daha detaylı ve titizlik isteyen bir iştir. Ofis eşyalarının içeriği genelde mobilya, evrak ve arşivlerden oluşmaktadır. Arşiv ve evrak taşıma işleri diğer eşya taşıma işlerine göre daha dikkat ve özveri gerektirmektedir. Ofis eşyası taşıma hizmetinde keşif çok önemlidir, nedeni ise taşınacak malzemenin ebadı, cinsi için araç hazırlamaktır. Ofis taşıma işlemlerimizde eşyalar, genellikle dosya ve önemli evraklardan oluşmaktadır. O nedenle her iki tarafın güveni için sözleşme yapmaktayız. Bu eşyaları, hizmeti alan kişinin isteğine göre ambalajlayarak ve kolay ayırt edilebilmesi için ambalaj üzerine etiket yapıştırarak ya da numaralandırma yaparak taşımaktayız.

Ofis Taşıma İşinin Önemi

Nakliye firması denilince, akla gelen ilk şey eşya ve yük taşımacılığıdır. Ancak bu hizmet dalında işinin uzmanı olan firmalarla çalışmak, hizmet kalitesi yönünden çok önemlidir. O nedenle, her “Ben taşımacılık hizmeti veriyorum.” Diyen kişi, taşımacılığı laiki ile yapar anlamına gelmemelidir. Ev eşyası, çeşitli yükleri her firma taşıyabilir fakat ofis eşyası taşımak ayrı bir incelik ve titizlik ister. Uzun yıllar Kadıköy ve çevresine, ofis taşımacılık hizmeti sunan firmamız tecrübesi ve profesyonel elemanları ile bu hizmeti laiki ile sunmaktadır. Sigortalı olarak vermiş olduğumuz ofis taşıma hizmetimiz sayesinde, taşınacak eşyaların sigortalanması, ofis eşyası taşınan kişiye büyük güven sağlamaktadır. Bu güven sayesinde, gözünüz arkada kalmadan, eşyalarınızı firmamıza taşıtabilirsiniz. “Mal canın yongasıdır” atasözünün anlamını bilen firmamız için önemli olan güvendir.

Kadıköy Ofis Taşıma

Bu Hizmeti Bizden Almak İçin

Bu hizmeti bizden alabilmeniz için sizin bir telefon numarası kadar yakınınızdayız. 7/24 internet üzerinde bulunan numaramızı arayarak, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saate, taşıtmak istediğinizi ofis eşyalarınızı kaliteli ve güvenli şekilde taşıyoruz. Bizi aramadan önce bu işi yapan firmalardan fiyat alın en son bizi arayın. Fiyatlarımızın ne kadar ekonomik olduğunu göreceksiniz. Bizim için önemli olan, müşteri memnuniyettir. Bir müşteri memnuniyetinin, daha çok müşteriye ulaşmamızı sağlayacağının bilincindeyiz. O nedenle vermiş olduğumuz ofis taşıma hizmetlerimiz için bizi arayabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz.