Zeytinburnu ofis taşıma

Zeytinburnu ofis taşıma hizmeti alanında uzman kadro ile hizmet verilmektedir. Çalışma ofislerinin taşınması gerekli durumları için hizmet veren firmamız ofis taşıma konusunda en kaliteli hizmetleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Ofis taşıması işinde tecrübeli personelleri ile uzun zamandır edindiği tecrübeler sayesinde en uygun taşıma sistemini geliştiren firmamız ofislerin taşınması yükünü tamamen üstlenerek bu konuda taşınma yükünü sizden alıyor. Ofislerin kiralanması satılması ya da yeni bir ofis gerekliliği gibi durumlarda şart olan taşınma işini firmamız tüm detayları ile üstlenerek kaliteli bir işçilik sunuyor. Çok büyük ya da orta büyüklükte bir ofis ve yahut küçük bir ofis taşınması gerektiğinde firmamız bütün işlemleri hallediyor.

Güvenli taşıma

Ofis çalışanlarının kullandığı ofis için gerekli olan çalışma malzemelerinin zararsız bir şekilde taşınması işini yapan firmamız bu konuda en güvenli çalışma sistemini geliştirmiş ve işinde uzman ekip kadrosunu oluşturmuş kurumsal çalışmalar üreten bir firmadır. Taşıma işinde en doğru ve en kaliteli çalışmaları gerçekleştiren firmamız ofis taşımacılığı işinde güven kalite ve disiplin konularında taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız ofis düzeninde çalışan bütün çalışanların kullanmakta oldukları araç gereçlerin zararsız bir şekilde yeni yerlerine taşınması konusunda dikkat ve itina ile çalışarak eşyaları aynı şekilde yeni yerlerine taşımaktadırlar. Yenilikçi sistem çalışmaları ile daha pratik ve daha sağlıklı işler yapmayı hedefleyen firmamız eşyaların zarar görmemesi konusuna azami özen göstermektedirler.

Zeytinburnu Ofis Taşıma

Kalite Ve Uygun Fiyat

En kaliteli çalışma sistemi ile taşınan eşyalar için uygun olacak en indirimli fiyat uygulaması yapılmaktadır. Uzun zamandır bu işte kendini geliştirmiş olan firmamız bir numara hizmet sunmaktadır. Taşınma durumunda maliyeti düşünmek ve bütçe hesabı yapmak ta taşınması gereken kurum kuruluş ya da bireylerin dikkat ettikleri bir nokta olmaktadır. Bu konuda da gerekli kolaylığı sağlayan firmamız en uygun fiyat tarifeleri ile çözüm yolları bulmaktadır. Ofis taşımacılık işine uzun zamanlar ve emek vermiş olan firma bu alanda sürekli yenilenerek ve gelişerek çalışmalarını sürdürmektedir. İşinde iş ahlakı iş disiplini güvenlik saygı prensiplerinden vazgeçmeden çalışmalarını sürdüren firmamız güven ve kalite konusunda maksimum özen gösterirken yaptığı her işte müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Güven Ve Teminat

Taşınma durumunda kalan herkesin ilk düşüncesi eşyaların zarar görmesi ihtimalidir. Bu yönde taşınması gereken eşyaları teminat altına alarak sigorta yapan firmamız alınan bütün tedbirlere karşın zarara uğrayan eşyaların zararını ödeyerek bu anlamda yaşanan mağduriyetleri de ortadan kaldırmaktadır. Hiçbir bahane ya da mazeret üretilmeden teminat altına alınan eşyaların zarar görmesi durumunda zararın ödenmesini borç bilen firmamız bu konuya da gerekli hassasiyeti göstermektedir. Her detay ince düşünülmüş ve üstlenilen taşıma işi en kaliteli şekilde tamamlanmak için gerekli bütün önlemler alınmış olmaktadır. Taşınma hususunda endişe yaşayan insanlar firmamızın verdiği güvence ve düzeyli çalışma prensipleri ile çok daha rahat bir taşınma işlemi   yaşamaktadırlar.

Zeytinburnu Ofis Taşıma

Taşıma İşinde Uzman Kadro

İşini iyi yapmak ve aldığı ücreti hak etmek konusunda hassas davranan bütün çalışma arkadaşlarımız  size yardım eder. İşini özen ve dikkatle yaparak eşyalarınıza zarar vermeden taşır. En sağlıklı taşınma işlemini gerçekleştirecek ve sizi bu anlamda memnun edeceklerdir. Firmamız yaptığı işleri referans olarak görmekte ve çalışma ahlakı çerçevesinde işlerini sürdürmektedir. Taşınma konusunda gelişmiş ve yetişmiş tüm personellerimiz taşıma eşyalarını kendi eşyası mahiyetinde görerek taşıyıp yerlerine ileteceklerdir. Hem kalite hem uygun fiyat hem de güvence sağlanır.  Firmamız taşınma söz konusu olduğunda en ideal taşıma firması olabilecek nitelikte özellikte ve kapasitededir.

Üsküdar ofis taşıma

Üsküdar ofis taşıma hizmeti sunan profesyonel firmamız, ofis taşımacılığı konusunda üst düzeyde hizmet sunuyor ve profesyonel olarak ofis taşımacılığı işlemini gerçekleştiriyor. Yaşamımız boyunca bulunduğunuz yerleri değiştirmek zorunda kalabiliyoruz. İş alanlarımızı değiştirmek zorunda kaldığımızda, ofis taşımacılığı konusunda hizmet veren firmalardan yardım almak gerekiyor. Ofis taşımacılık hizmeti sunan kaliteli ve kurumsal firmamız her türlü bilgi ve deneyime sahiptir. Ofis taşıma işlemleriniz var ise profesyonel firmamızdan destek alarak, kolay bir şekilde ofis taşımacılığı yaptırabilirsiniz.

Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Ofis taşımacılık hizmeti sunan, firmaların sunmuş olduğu birçok imkân ve olanaklardan faydalanarak hızlı bir şekilde nakliye hizmeti yaptırabilirsiniz. Ofis taşımacılığı kapsamında siz değerli müşterilerimize her hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Firmamız ofis taşımacılığı hizmetinde eşyalarınızın paketlenmesi ve hazırlanmasını sağlıyor. Ofisimize gelerek eşyalarınızı güzel bir şekilde hazırlıyoruz. Sağlam ve dayanıklı kolilerin içerisinde koyuyor kırılmasını önlüyoruz. Bu sayede sizler hiçbir şekilde durulmadan firmamız sizin için eşyalarını topluyor. Toplamış olduğunuz eşyaları nakliye ettiğimiz ofise tekrardan yerleştirme işlemi ile yanınızda olmaya devam ediyoruz. En güzel ve en kaliteli ofis taşımacılığı hizmetini bizde sunuyoruz. Kaliteli bir şekilde ofis taşıma hizmeti sunuyoruz.

Üsküdar Ofis Taşıma

Ofis Eşyalarınızın Kurulumu Ve Sökülmesi

Ofislerde bulunan eşyaların kurulumu ve sökülmesi firmamız tarafından sağlanıyor. Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız profesyonel olarak hizmetler sunuyor. Eşyaların montajını sağlıyor ve tekrardan kurulmasını gerçekleştiriyor. Ofiste bulunan her türlü eşya tarafımızca kaliteli bir şekilde taşınıyor. Firmamız dahilindeki ekipmanlar son derece hijyenik ve teknolojinin son imkanları ile donatılmıştır. Hijyen ve temizlik konusu firmamız için önemlidir. Firmamızda ofis taşımacılığı hizmetlerinde kullanılan her türlü ekipmanın temizliğine bakımına önem gösteriyoruz. Firmamızda bulunan kaliteli ekipmanlar sayesinde hızlı bir şekilde nakliye hizmeti sunuyoruz. Asansörlü sistem firmamız için oldukça önemlidir.

Çok katlı binalardaki ofislerin taşınması için asansörlü sistemin devreye sokuyoruz. Kurmuş olduğumuz asansörlü sistemin, gerekli güvenlik önlemlerini alarak olası kazaları ve arızaların önüne geçiyoruz. Firmamızda bulunan nakliye araçlarımız son derece kalitelidir. Yüksek modelli taşıma araçlarımız ile güvenli bir şekilde ofis taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız işinde uzman ve güvenilirdir.

Profesyonel Hizmet Sunuyoruz

Kaliteli ve uzman ekip arkadaşlarımız, ofis taşımacılığı konusunda her türlü bilgi ve deneyime sahiptir. Kazanmış olduğu deneyimler ve geçmiş yıllarda yapmış oldukları işler sayesinde, başarılı ofis taşımacılık hizmeti sunuyor. Biz her zaman müşteri odaklı çalışan bir firmayız. Bizim için müşterilerimizin bize duymuş olduğu güven oldukça önemlidir. Her zaman müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Üsküdar Ofis Taşıma

Müşterilerimizin bize duymuş oldu güven ve  memnuniyet bizim için maddi değerden daha önemlidir. Kazanmış olduğumuz her türlü tecrübe ve deneyim bizim için bir kazançtır. Uzman kadrosuyla, güler yüzlü ekibiyle ve sunmuş olduğu uygun fiyat kalitesi ile civardaki en iyi hizmet sunan ofis taşımacılık firması biziz. Ofis taşımacılık hizmeti almak istediğiniz zaman, firmamızı arayarak yardım ve destek alabilir randevu işlemlerini oluşturabilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri

Kaliteli firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti ile müşterilerimizin haklarını koruyor. Sigortalı taşımacılık sistemi kapsamında, nakliyat işlemleri esnasında eşyalarınızın başına herhangi bir zarar gelirse sigorta şirketi devreye giriyor. Gerekli işlemleri yaparak eşyaların zararlarını belirliyor ve gerekli ödemeleri sigorta şirketi yapıyor. Kaliteli ve kurumsal olan firmamız, sigortalı taşımacılık hizmeti ile sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Her zaman firmamızı arayarak nakliyat hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Firmamızdan her türlü taşımacılık ve nakliye hizmetlerini güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

 

Ümraniye ofis taşıma

Ümraniye ofis taşıma teknolojinin ilerlemesi ile lojistik alanının en önemli gelir kapılarından birisi haline gelmiştir. İstanbul bölgesi şüphesiz ofis taşımacılığının merkezidir. İstanbul’da yer alan merkezlerden biri Ümraniye bölgesidir. Uzun yıllardır sektörde güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Firma olarak kendimizi sürekli yeniliyoruz ve müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet veriyoruz. Ofis taşıma işlemi titizlik ve özen isteyen önemli bir iştir. İşten ve zamandan tasarruf edebilmek için profesyonel hizmet veren firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz.  Müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliği prensibi ile çalıştığımız için her zaman başarılı işlere imza atıyoruz.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı Nedir?

Ofis içerisinde bulunan eşyalar maddi ve manevi anlamda büyük değerler ifade etmektedir. Taşıma sırasında bu eşyaların kaybolması ve arızalanması gibi riskler mevcuttur. Firma olarak müşterilerimizin güvenliğini ve kayıplarını göz önünde bulunduruyoruz. Özellikle maddi kayıpların yaşanmasını önlemek amacı ile ofis içerisinde bulunan ve taşınan tüm eşyalara nakliye sigortası yaparak taşınma işlemini daha garantili bir hale getiriyoruz. Taşınma işlemi öncesi müşterilerimiz ile karşılıklı olarak imzaladığımız nakliye sözleşmesinde taşınan tüm ürünlerin listesi yer alır. İşlem bitiminde ofis yerleştirmesi tamamlandıktan sonra gerekli kontroller yapılır. Müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri çalışmalarımızın şekillenmesine ve kendimizi bir adım ileriye taşımamıza yardımcı olmaktadır. Sizlerde web sitemizde bulunan referanslarımız kısmından müşterilerimizin düşüncelerine ulaşarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Ümraniye Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Nasıl Yapılır?

Ofis taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce  ilk olarak analiz işlemini teknik ekibimiz gerçekleştirir. İş saatlerinin dışında çalışılarak işi aksatmayan bir taşınma ve yerleşme planı oluşturulur.  Taşınacak eşyaların listesi hazırlanır. Müşteriye eksiksiz bilgi verilerek yeni adrese taşınma işlemi gerçekleştirilir. Eski ofisin toplanması, eşyaların paketlenmesi ve yeni ofise yerleştirilmesi olmak üzere toplamda üç adımdan oluşmaktadır. İşlem tamamlandığında taşınma ücreti alınır. Eşyaların güvenliği açısından uygun araçlar kullanılmalıdır. Yüksek katlarda bulunan ofisler için asansörlü taşıma sistemi tercih edilmelidir. Nakliye işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken iki önemli nokta vardır. İlk olarak eşyaları ofis bölümlerine ayırmaktır. İkinci nokta ise güvenilir paketlemedir. Kaliteli taşımacılık için bu iki noktaya titizlikle uyulmalıdır.

Ofis Taşırken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Sektörde uzun yılardır hizmet veren ofis taşımacılık işlerinizde yanınızda olan bir firma olarak her daim tercih edilmemizin nedeni dikkatli ve kaliteli çalışmamızdır. Ofis taşırken dikkat ettiğimiz kriterleri sırlayacak olursak;

  1. İlk olarak taşınacak eşyaların sigortalanıp sigortalanmadığını kontrol ediyoruz.
  2. Eşyaların uygun şekilde sökülmesi ve yeni adrese kurulmasını özenle yapıyoruz. Makinelerin söküm ve kurulum işlerini eğitimli teknik ekibimiz yerine getirmektedir.
  3. Eşyalar uygun malzemeden üretilmiş ambalajlar kullanılarak paketlenir.
  4. Taşınan eşyalar müşterinin beyan ettiği şekilde istenilen alanlara kurulur. Kullanıma hazır halde bırakılır. Taşınan hiçbir ürün kullanıma hazır olmadan teslim edilmemelidir.
  5. Taşınma sırasında eşyaların yolda etkilenmemesi için araç içinde belirli bir düzene göre yerleştirilir.

Sıralamış olduğumuz kriterlere dikkat edilerek taşıma işlemi yapılırsa sorunsuz ve başarılı taşıma yapılır.

Ümraniye Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Fiyatları

Firma olarak müşteri portföyümüze uygun taşıma paketlerimiz bulunmaktadır. İş yerinize uygun ve sizin bütçenizi yormayan taşıma paket içeriklerinden birini tercih edebilirsiniz.  Eşyaların söküm ve kurulumu, paketlenmesi, yeni adrese yerleşmesi, depolanması ve asansörlü taşıma sistemi paket içerisine dahildir. Firma çalışmalarımıza takılan her türlü soruyu sorarak bilgi alabilirsiniz.  Sizlerde ayrıcalıklı, kaliteli ve güvenli taşıma işlemini uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü ve donanımlı personelimizden almış olduğunuz hizmetten memnun kalacağınızın garantisini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz.

Tuzla ofis taşıma

İstanbul Tuzla ofis taşıma firması olarak yılların tecrübesi ile hizmet sunuyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde ofis taşıma hizmeti sunuyoruz. Profesyonel kadromuz ile garanti kapsamında nakliye hizmeti sunuyoruz. Tuzla merkezinden İstanbul geneline ve 81 ilimize ofis taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Firmamız Tuzla bölgesinde hizmet sunan sıradan ofis taşımacılığı firmalarından farklıdır. Geniş deneyimli ve güler yüzlü kadromuz, son model ofis taşıma araçlarımız ile sizlere pratik bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Dikkat Ettiğimiz Ayrıntılar

Kaliteli ofis taşıma firması olarak bu hizmetimizi de özenle gerçekleştiriyoruz. Ofis eşyalarınızın tümünü özenli bir şekilde paketliyoruz. Bu aşamadan hemen sonrasında ise alanında deneyimli personelimiz üzerinden nakliye aracımıza transfer ediyoruz. Tuzla bölgesinin en köklü ofis taşıma firması olarak beklentilerinize hitap ediyoruz. Tuzla bölgesinde bulunan sıradan ofis taşıma firmaları aksine ek ücretsiz olarak hizmet sunuyoruz. Bu sayede net fiyat tarifesinden dilediğiniz il veya ilçeye ofis taşıma hizmeti alabilirsiniz. Firmamız son model ofis taşıma araçlarına sahip olduğundan erken sürede hizmet alabilirsiniz.

Tuzla Ofis Taşıma

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

İstanbul’un en güvenilir ofis taşımacılığı firması olarak sıradan ofis nakliyat firmaları aksine sigortalı bir şekilde ofis taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Bu sayede ofis eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz. Firmamız aynı zamanda ofis taşımacılığında geniş ödeme seçenekleri de sunuyor. Bu sayede hizmet ücretinizi dilerseniz nakit veya dilerseniz tüm kredi kartlarınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Sigortalı ofis taşımacılığı sayesinde risksiz bir şekilde büro eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı Önemi

Ofis taşımacılığı oldukça önemli bir nakliyat hizmetidir. Bu sebeple ofis taşımacılığında alanında deneyimli ve garantili nakliye firmamızı tercih etmeniz tavsiye edilir. Firmamız kuruluş döneminden bu yana İstanbul ilimizden tüm illerimize ofis nakliyatı gerçekleştiriyor. Disiplinli ve çalışkan kadromuz sayesinde problemsiz bir şekilde nakliyat hizmeti sunuyoruz. Konforlu ofis taşıma aracımız sayesinde ofis eşyalarınızı özenle aracımız içerisine yerleştiriyoruz. Sıradan ofis nakliyat firmaları aksine ofis eşyalarınızı taşımadan önce ek ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti de sunuyoruz. Ofis eşyalarınızı Whatsapp hattımızdan keşif yaparak en uygun fiyat tarifesi sunuyoruz. Onaylamanız durumunda ofis taşıma hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Tuzla Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığında Diğer Nakliye Firmalarından Farkımız

Tuzla bölgesinin prestijli ofis taşımacılık firması olarak uzun dönemlerden buyana sektörde yer alıyoruz. Bu sayede yılların donanımları doğrultusunda şehir içi ve şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Firmamız kuruluş tarihinden buyana Tuzla bölgesinde yer alan birçok ofis taşımacılığı firmalarından farklı olarak uygun fiyat tarifesi sunuyor. Bu sayede müşterilerimizin ekonomik yönden de avantajlı olmasını sağlıyoruz. Firmamız kurumsal olarak hizmet sunuyor. Bu sayede ofis taşımacılığında kurumsal nakliyat sitemizden de hizmet alabilirsiniz. Firmamız ofis taşımacılığında 7/24 online müşteri hizmetleri destek hizmeti sunuyor. Bu sayede ofis taşımacılığı hakkında aklınıza takılanlar hakkında online destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Avantajlı Ofis Taşımacılığı

Tuzla bölgesinden avantajlı ofis taşımacılığı hizmeti almak istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Garantili ofis nakliyatı sunan firmamız sayesinde yüksek maliyetlere girmeden pratik bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Profesyonel nakliyat firmamız sayesinde ek ücretler ödemeden ofis taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Firmamızdan ofis taşımacılığı hizmetini daha uygun fiyat tarifesinden alabilirsiniz. Ofis taşımacılığında lider konumda yer alan firmamızdan parça ofis eşyası taşıma hizmeti de alabilirsiniz. Tuzla bölgesindeki ofisinizi komple veya parça tarzında taşımak için firmamızı aramanız yeterlidir.

Tuzla Bölgesinden Kesintisiz Ofis Taşımacılığı

Firmamız Tuzla bölgesi merkezinden ofis taşımacılığı hizmeti sunuyor. Bu sayede sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtebiliriz. Firmamızdan ofis taşımacılığı hizmeti almak için kurumsal sitemizden telefon kanalımızdan iletişime geçebilirsiniz. Ya da tercihiniz doğrultusunda 7/24 aktif kalan Whatsapp hattımızdan da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp hattımızdan ofis taşımacılığı hakkında merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sultangazi ofis taşıma

Sultangazi ofis taşıma işinde uzun zamandır yer alan firmamız artık bu alanda aranılan isim haline gelmiş bir firmadır.  İş deneyimi ve güler yüzlü işinde uzman personellerimiz ile ofis taşımakta birinci kalite hizmet sunmaktayız. Taşınması gerekli ofis işlerinizi bize bildirmeniz durumunda gelip yapılan eşya analizinin ardından eşyaların korunması ve zarar görmemesi için özenle ambalajladıktan sonra dikkatli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Yüksek katlarda ve taşınması sıkıntılı olabilecek yerlerde eşyaların güvenliği ve pratiklik için asansör sistemini kurarak bu şekilde daha sağlıklı bir taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Ofis eşyalarına zarar vermemek için gösterilen dikkat ve itinaya karşı bir de tüm eşyaları sigortalayarak teminat altına alıyoruz. Sigorta yapılan eşyalar herhangi bir zarara uğradığında da zarar bedelini ödüyoruz.

En Kaliteli Taşıma İşlemi

Taşınma meselelerinin insanlar üzerinde yarattığı endişe ön plana çıkar. Ve stres duygusuna biraz olsun katkı sağlamak amaçlı hem güvenlik koşullarına hem de bütçe yararına işler yapmak için bilhassa hassas davranıyoruz. Taşınmak gerekli olduğu durumlarda taşınma maliyetini de düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Bütün insanlar kurum ya da kuruluşlara bu konuda da en uygun şekilde yardımcı oluyoruz. Taşınmak hususunda en çok kaygı yaratan diğer bir konuda eşyaların kırılmasıdır. Kaybolması ya da çizilmesi durumları olacağından bununla ilgili de bütün koruma tedbirlerinin alınması gerekir. Ve taşıma yükleme işlerinde maksimum itina konusuna önem veriyoruz.

Sultangazi Ofis Taşıma

En Uygun Fiyatlandırma

Bütçe açısından da sağlanan kolaylıklarla müşteri memnuniyeti ve kaliteli çalışma sistemini ön planda tutuyoruz.  Çok kıymetli ve pahalı olan ofis eşyalarının taşınmasında  bütün çalışanlarımızca gösterilen dikkat ve özen sayesinde hiçbir zarar görmeden eşyalarınızı aynen yeni yerlerine iletiyoruz. Kaliteden ve dürüstlükten ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürürken yenilikleri takip ederek kendimizi geliştiriyor ve her zaman yenilikçi sistemlerle çalışmaya özen gösteriyoruz. Ofis taşımacılık işinde uzun zamandır yer alarak deneyim edindiğimiz  iş tecrübeleri ile daha kapsamlı ve daha bilgili çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyaların sağlam bir şekilde ambalajlanıp taşınma  hususundaki hassasiyetle yeni yerlerine iletilmesinin ardından eşyaların montaj yapılması istenirse montaj işini de yapıp konulması gereken yerlere eşyalarınızı yerleştirip işimizi tamamlıyor ve müşterilerimizi memnun etmekle memnun oluyoruz.

Ofis Taşımacılığında Birinci Kalite İşlemler

Taşınma telaşına tam destek vererek bu konuda bütün yükü üstümüze alıp en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunarak işimizde başarı sağlamanın ve müşteri memnuniyetinin kıvancını yaşıyoruz. Kurumsal bir şekilde çalışan firmamız ofis taşımacılığı ile ilgili her anlamda gelişmiş ve uzmanlaşmış bütün ekibimizle sağlanan çalışmalar çok pratik ve çok sağlam işler olmakla birlikte bütçe açısından da çok uygun tarifeler olmaktadır. Kaliteli işi uygun fiyata almanın herkes için olan öneminin farkında olarak kalite ve uygunluk ilkesini benimsiyor ve işlerimizi mümkün olduğunca bu şekilde yapıyoruz. Alanında en iyisi olan firmamız çok fazla çalışanlı da olsa birkaç kişilik bir ofiste olsa taşınma işini en güzel şekilde yapmaktadır.

Sultangazi Ofis Taşıma

Ofis Taşıma En Güvenli Hali İle

İşini seven işine saygı duyan  ekibimiz ve sistemli kurallı çalışmalarımız ile ofis taşımasına en yeni sistemlerle katkı sağlanır. Ve önceliği müşteri memnuniyeti olarak belirlemektedir. Tüm çalışanlar eşyaların korunmasına karşı dikkatli ve özenli çalışmaları yapılır. Zarar görmesinden endişe edilen eşyaların zararsız bir şekilde yerlerine taşınmasını sağlamaktadırlar. Ofis taşıma konusundaki tüm inceliklere dikkat eden firmamız her zaman işinde dürüst disiplinli ve saygılı çalışmalar yapmakta bunun karşılığı olarak büyümekte ve ilerlemektedir. İşimiz hizmet amaçlı yapılan ve saygı duyulan bir değerimizdir.

Sultanbeyli ofis taşıma

Kaliteli Sultanbeyli ofis taşıma firması olarak 2019 fiyat tarifesinden hizmet sunuyoruz. Garantili ofis taşıma hizmetlerinde lider olan firmamız bu sebeple geniş müşteri yelpazesine sahiptir. Yılların deneyimleri doğrultusunda hizmet sunan güler yüzlü ofis taşıması firması olarak Sultanbeyli bölgesinin en çok tercih edilen nakliye firmasıyız. Bu sayede firmamızdan güvenle büro nakliyesi hizmeti alabilirsiniz. Geniş ödeme seçenekleri sunan firmamızdan bu sayede ödemenizi nakit ya da tüm kredi kartlarınızdan ek komisyonsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Taşıma Hizmetlerinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Lider ofis taşıma firması olarak sıradan büro nakliye firmalarından farklıyız. Firmamız bu hizmetlerinde garantili ve pratik bir şekilde taşımacılık eylemini gerçekleştiriyor. Geniş nakliye aracı sayesinde büronuzun tüm eşyalarını tek seferde nakliye ediyoruz. Bu sayede vakit konusunda da avantajlı olmanıza olanak sunuyoruz. Firmamız her tip ofislerin nakliyesini gerçekleştiriyor. Bu sayede Sultanbeyli bölgesindeki tüm bürolarınızın taşınması için bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamız güler yüzlü ve çalışkan personeli sayesinde ofis eşyalarınızı özenli bir şekilde nakliyesini gerçekleştiriyor. Bu sayede büro nakliyesi konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

Sultanbeyli Ofis Taşıma

Sigortalı Büro Taşımacılığı

Profesyonel sigortalı büro taşımacılığı hizmeti almak istediğinizde firmamıza yönelebilirsiniz. Firmamız Sultanbeyli bölgesinde hizmet sunan amatör ofis taşımacılığı firmaları aksine sigorta kapsamlı hizmet sunuyor. Bu sayede tüm ofis eşyalarınız tarafımızdan sigortalanarak nakliyesi gerçekleştiriliyor. Firmamız sayesinde ayrıca ek ücretler de ödemeniz söz konusu değildir. Net fiyat tarifesi üzerinden haftanın tüm günlerinde büro nakliyesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Ofis Nakliyesi

İstanbul Sultanbeyli bölümünden avantajlı olarak ofis taşımacılık hizmeti için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Son model nakliye taşıtlarımız sayesinde büronuzun eşyalarını kusursuz bir şekilde nakliye ediyoruz. Asansörlü nakliye özelliğimiz sayesinde eşyalarınızı özenle paketledikten sonra dakikalar içerisinde aracımıza transfer ediyoruz. Beklentilerinize kusursuz bir şekilde hitap eden ofis nakliyesi firması olarak kaliteli hizmetler sunuyoruz. Uzun yıllardan itibaren Sultanbeyli merkezinden 81 ilimize büro nakliyesi gerçekleştiren firmamızı ayrıca yakın çevrenizdeki büro işletmelerine de tavsiye edebilirsiniz. Sultanbeyli firmalarının bir numaralı tercihi olan firmamızdan bu sayede referans kataloğu da talep edebilirsiniz.

Sultanbeyli Ofis Taşıma

Sultanbeyli’den Türkiye Geneline Ofis Nakliyesi

Sultanbeyli bölgesinden Türkiye geneline ofis taşımacılığı hizmeti sunan firmamız bu sayede Sultanbeyli semtinin en köklü firma nakliye firmasıdır. Disiplinli kadromuz sayesinde eşyalarınızı problemsiz bir şekilde şehirlerarası ve şehir içi nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Kaliteli nakliye hizmetleri sayesinde sosyal medya alanında da takip edilen firmamız bu sayede geniş takipçi kitlesine de sahiptir. Sultanbeyli bölgesinin en prestijli taşımacılık firması olarak amatör firmalardan farklıyız. Bu sayede firmamızdan gönül rahatlığı ile ofisinizin taşınması konusunda hizmet alabilirsiniz.

Sahip Olduğumuz Özellikler

Sultanbeyli bölgesinden en iyi fiyata büro nakliyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da hizmet sunan pek çok nakliyat şirketleri aksine müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetler sunuyoruz. Firmamız bu özelliği sayesinde müşterileri tarafından takdir edilmenin gururunu yaşıyor. Firmamız sıradan nakliyat firmaları aksine kuruluş tarihi bakımından İstanbul’un en eski nakliye firmalarından biridir. Bu sayede yılların tecrübeleri doğrultusunda bürolarınızın nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Firmamız aynı zamanda Sultanbeyli bölgesinde yer alan birçok özel sektör firmaları tarafından da tercih ediliyor. Bu sayede Sultanbeyli’nin en çok tavsiye edilen nakliyat firmasıyız.

Ofisinizin Nakliyatı İçin Yapmanız Gerekenler

Ofis veya ofislerinizin kolayca taşınması için kurumsal nakliyat sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ya da dilerseniz 7/24 hizmet sunan kurumsal Whatsapp destek hattımızdan da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp destek hattımızdan ve online müşteri destek hizmetlerimizden ofisinizin taşınması konusunda aklınıza takılan tüm konularda bilgi alabilirsiniz. Bu kaliteli hizmetimizde sunduğumuz fiyat tarifesi öğrenmek için de yukarıdaki iletişim kanallarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. İnternet dünyasının en çok tercih edilen Sultanbeyli ofis taşımacılığı firmamızı incelemek için kurumsal nakliyat sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Şişli ofis taşıma

Kaliteli Şişli ofis taşıma firması olarak aradığınız tüm özellikleri taşıyoruz. Güler yüzlü ofis taşıma kadromuz sayesinde sizlere kusursuz bir şekilde ofis taşıma hizmetleri sunuyoruz. Kurumsal anlamda hizmet sunan ofis taşıma firması olarak 2019 yılında da uygun ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden ofis taşıma hizmeti sunuyoruz. Geniş kadromuz sayesinde büro eşyalarınızı zedelemeden ve pratik bir şekilde taşıyoruz. Kaliteli ofis nakliye aracımız sayesinde ofis eşyalarınıza zarar vermeden dilediğiniz bölgeye hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Dikkat Edilen Hususlar

Kaliteli ofis taşıma firması olarak ofis taşıma hizmetini garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ofis eşyalarınızı güvenle firmamıza teslim edebilirsiniz. Çalışkan ve eğitimli kadromuz sayesinde ofis eşyalarınızı tek seferde taşıyoruz. Bu sayede zaman bakımından avantajlı olmanızı sağlıyoruz. Profesyonel ofis taşıma firması olarak asansörlü büro taşıma aracımız üzerinden ofis eşyalarınızı taşıyoruz. Bu sayede eşyalarınızda kırılma, tahrip olma, çizilme gibi durumlar söz konusu olmuyor. Ofis taşıma hizmetlerimizde de ekspertiz uygulaması gerçekleştiriyoruz. Bu sayede olası kazalarda ofis eşyalarının maliyet bakımından ödemesi tarafımızdan gerçekleştiriliyor.

Şişli Ofis Taşıma

 

Ofis Eşyalarınızı Özenle Taşıyoruz

İstanbul Şişli bölgesinin en iyi ofis taşıma firması olarak disiplinli personelimiz ve konforlu asansörlü ofis nakliye aracımız sayesinde ofis eşyalarınızı özenli bir  şekilde taşıyoruz. Bu sayede firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Şişli bölgesinin kurumsal ve lider ofis nakliyesi firması olarak ofis taşımacılığında nakit ve kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyoruz. Bu sayede ödemenizi dilerseniz nakit veya dilerseniz kredi kartınızdan yapabilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmetinde Lideriz

Kaliteli Şişli ofis taşımacılığı firması olarak ofis nakliyesi hizmetinde lider bir konumda yer alıyoruz. Yılların bilgi birikimlerine sahip olan kadromuz sayesinde güvence doğrultusunda ofis nakliyesi hizmeti sunuyoruz. Firmamız Şişli bölgesinden İstanbul geneline ve 81 ilimize ofis taşıma hizmeti sunuyor. Geniş nakliye ve son model aracımız sayesinde ofis eşyalarınızı dilediğiniz il veya ilçeye zahmetsiz bir şekilde ulaştırıyoruz. Şişli bölgesinin köklü ofis nakliyesi firması olarak risksiz bir şekilde büro nakliye hizmetleri sunuyoruz. Şişli merkezinden ve internet üzerinden hizmet sunan firmamız İstanbul genelinden birçok firmalar tarafından tercih ediliyor. Bu sayede kurumsal sitemizden geniş düzeyde referans kataloğu da sunuyoruz.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı Hizmeti Sunuyoruz

Şişli bölgesinden sigortalı ofis taşımacılığı hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız, Şişli bölgesinde yer alan sıradan ofis taşımacılığı firmaları aksine sigorta kapsamında ofis nakliyesi hizmeti sunuyor. Ofis eşyalarınızı taşımadan önce gerekli tüm sigorta ve ekspertiz hizmetini ek ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ofis eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Firmamız sayesinde gönül huzuru içerisinde ofis eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Firmamız kurumsal anlamda hizmet sunduğundan amatör ofis taşımacılığı firmaları aksine yol  ve personeli giderleri gibi ek giderleri de tamamen kendisi karşılar. Bu sayede firmamızdan net bir fiyat tarifesinden ofis nakliyesi hizmeti alabilirsiniz.

Şişli Ofis Taşıma

Firmamızdan Ofis Taşımacılığı Hizmeti Neden Almalısınız?

Şişli bölgesinde çok sayıda ofis taşımacılık firmaları yer almasına karşın firmamız kusursuz ve garanti kapsamında ofis taşımacılığı hizmeti sunuyor. Firmamız sayesinde ek maliyetler, yüksek ödemeler yapmanız söz konusu değildir. Firmamız geniş ödeme seçeneklerinin yanı sıra kurumsal sitesinden geniş referanslar sunuyor. Bu sayede ofis nakliyesi firmamızdan tereddütsüz bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Firmamız yılların donanımlarına sahiptir. Şişli bölgenin en prestijli ofis nakliyesi firmasıdır. Kuruluş tarihinden buyana kaliteli hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini ön planda bulunduruyor. Firmamız Şişli bölgesinin en çok tercih edilen ofis nakliyesi firmasıdır. Bu sayede kurumsal sitemizi incelediğinizde geniş müşteri tabanına sahip olduğumuzu fark edebilirsiniz. Firmamız sayesinde Şişli bölgesinden Türkiye’nin tüm şehirlerine ofis taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Firmamızı Şişli bölgesinde ofis nakliyesi hizmeti sunan sıradan firmalar ile karşılaştırdığınızda pek çok yönden farklı ve üst düzey kaliteli ofis taşımacılığı hizmeti sunduğumuzu gözlemleyebilirsiniz.

Şile ofis taşıma

Şile ofis taşıma hizmeti ile yeni adresinize huzurlu bir geçiş sağlayabilirsiniz. Daha büyük ofis ihtiyacı ya da kullanılan ofisin satılması belki de ofis satın alınması gibi farklı sebepler nedeni ile ofis taşımacılığı yapılması zorunlu hale gelebilmektedir. Her durumda taşınma hususunda insanlar ciddi bir endişe ve stres hali yaşamaktadırlar. Taşınma masrafları ve yeni yerlerine alışma aşaması eşyaların sağlam bir şekilde taşınması ya da taşınamaması konusunda kaygılar yaşanmaktadır. Ofis çalışma eşyalarının kaybolmadan taşınması ve yeni yerlerine sağlam bir şekilde iletilmesi önem verilen konular olmaktadır. Bunu tam istendiği şekilde yapacak nakliye firmaları aranıp bulunmakta ve endişeli süreçler geçmiş olmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Bir Numarayız

Firmamız nakliye sektöründe bu tür endişelere yok edecek şekilde kaliteli çalışmalar yapmaktadır. Taşınması gerekli ofislerin eşya analizi yapıldıktan sonra bünyemizde bulunan en uygun araçları yönlendirerek taşıma işlemini yapıyoruz. Öncelikle eşyaların zarar görmeyeceği şekilde önlemler alıp koruma sağlıyoruz. Ambalaj ve paketleme sistemi ile korunma sağlanan eşyalar dikkatli bir şekilde taşınıyor. Taşıma da büyük eşyalar ve yüksek katlar için asansörlü taşımacılık yapılıyor. Dikkatle taşınan eşyalar aynı dikkatle uygun araçlara yükleniyor ve yeni yerlerine iletiliyor. Yeni yerlerine gelen eşyalar gerekli olursa tekrar asansörlü taşıma ile taşınıyor taşıma aşaması biten eşyaların montaj aşaması başlıyor. Montaj aşamasından sonra konulması istenen yerlere konulan eşyalar sonrasında işlem tamamlanmış oluyor.

Şile Ofis Taşıma

Kaliteli İşçilik Uygun Fiyatlandırma

Bütün aşamalar tamamlandıktan sonra ödeme kısmında uygulanabilecek en indirimli uygulama yapılıyor. Ödemede indirim yapılması taşıma esnasında maddi anlamda zaten yorulan müşteriyi bir nebze olsun rahatlatıyor. Yapılan kaliteli iş için ödenen uygun miktar müşteri memnuniyeti yaratıyor. Memnun olan müşterilerimiz firmamız için de memnuniyet kaynağı oluyor. Eşyaların kırılması kaybolması ihtimallerine karşı alınan önlemlerle yetinmeyip tüm eşyaları sigorta ederek teminat altına alıyoruz. Dışarıdan kaynaklanabilecek olası hasar ihtimallerine karşı sigortalanan eşyaların hasar görmesi durumunda teminat bedelini ödüyoruz. Ofis taşıma işini üst seviyede güvenlik önlemleri ile yaparak zararsız bir taşımacılık gerçekleştiriyoruz.

Yüz Güldüren Hizmet

Uygun fiyatlandırma ve kaliteli hizmet sonucunda yaşanan memnuniyet ve aldığımız teşekkürlerle motivasyon kazanıyoruz. Alanının en iyisi olma yolunda ilerliyoruz. Takipçi ve yenilikçi çalışmalar yaparak sürekli yenileniyor ve ilerliyoruz. Güçlü bir şekilde hız kesmeden çalışmalarımızı sürdürüyor ve taşımacılıkta ivme kazanıyoruz. Ofis taşımacılık işlerinde kıymetli belgeler ve kıymetli çalışma araç gereçlerine dikkat ve hassasiyetle yaklaşıyoruz. Aldığımız her işe saygı duyuyor işlerimizi saygı ile yürütüyoruz. Birinci sınıf kalite ile eşyaları zararsız taşımak yanında saygın çalışmalar ve güler güzlü çalışanlarımızla takdir topluyoruz. Müşteri değerlerine değer veriyor o yönde çalışmalar yapıyoruz. Sağlıklı ve memnun edici hizmetlerimizle aranılan isim olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İşinde uzman ekibimiz ve yılların kattığı deneyimlerimizle en iyi işçiliği sağlıyoruz.

Şile Ofis Taşıma

Kalite Sağlamlık Ve Uygunluk

Güvenli taşıma uygun fiyat ve güler yüzlü çalışmalar işin kalitesini artırıyor müşterilerimizi mutlu ediyor. Mutlu olan müşterilerimiz bizim de mutlu olmamızı sağlıyor. Uzun zamandır yaptığımız nakliye işi ve ofis taşımacılık sayesinde işin her aşamasında deneyim kazanmış bulunmaktayız. Deneyimlerimiz işimizde pratiklik ve güvenlik kazandırıyor. Daha sağlam daha güvenli daha hızlı ve daha uygun taşıma hizmeti veren firmamız tüm bu özellikleri ile memnuniyetinizi garanti ediyor. Alanında isim yapmış ve sevilmiş olan firmamız gururumuzu okşuyor ve azmimizi artırıyor. İleriye dönük yenilikçi sistemli ve de kurumsal şekilde ki çalışmalarımız bize güç ve başarı katıyor. Her zaman dürüstlük ve doğruluk prensibi ile çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.

Sarıyer ofis taşıma

Sarıyer ve İstanbul çevresinde Sarıyer ofis taşıma hizmeti sunan firmamız, ofis taşıma hizmetinin ne kadar önem arz ettiğini bilerek yerine getirmektedir. Nakliyat ve taşımacılık işleri arasında en çok önem verilmesi gereken taşıma hizmeti, ofis taşımacılığı hizmetidir. Ofis taşıma hizmeti diğer taşıma hizmetlerine göre incelik ve önem gerektirir. Çünkü ofis taşıma işinde çeşitli sistemler kullanılması gerekir. Taşınacak ofiste bulunan malzemeler, genellikle mobilya ve evraklardan oluşmaktadır. Mobilyaları çizmeden deforme etmeden taşımak, evrakları sırası ve numaralandırarak taşımak gerekir, o nedenle ofis taşıma hizmeti, diğer taşıma hizmetlerine göre daha fazla önem arz etmektedir.

Ofis Taşıma Hizmeti Nasıl Yapılır

Ofisinizi taşıtmak için firmamızı aradığınızda, firmamızın ilk yapacağı işlem, ofisinize keşif için ücretsiz eksper göndermek olacaktır. Böylece gönderdiğimiz elemanın raporu sonucunda, ofisinizin eşya durumu belirlenmiş olur ve buna göre fiyatlandırma yapılır size bilgi verilir. Anlaşma sağlandığı takdirde, sözleşme yapılır ve sizin uygun olduğunuz güne randevu verilir ve taşınacak ofis için uygun ambalaj malzemesi ve araç hazırlanır. Daha sonra taşıma işlemi için personeller hazırlanır. Bu personeller, ofis taşımacılığı hizmeti için özel eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Ofise taşımak için gelen personel öncelikle mobilyaları özenle söker, uygun ambalaj malzemesi ile ambalajlar. Daha sonra arşiv ve belgeler numaralandırılır, uygun ambalajlanarak araca yerleştirilir. Taşınacak olan yere uygun şekilde tekrar indirilir, montajları özenle yapılır.

Sarıyer Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Şekli ve Prensiplerimiz

Ofis taşıma işlemlerimiz sırasında, ofisinizin kaçıncı katta olduğu veya kaçıncı kata taşınacağı bizim için hiç önemli değil, çünkü asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde, giriş kattan, giriş kata taşıyormuş gibi işlem yapıyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetini sunmamız gereken yerler genellikle yüksek katlar ve dar merdivenleri bulunan binalardır. Asansör sayesinde eşyalarınız, çizilmeden, kırılmadan indirilir ve taşınacağı yere taşınır. Bizim için taşıma işlemlerinde en önemli prensip, müşteri memnuniyetidir. Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, taşımalarımızı ekonomik ve kaliteli şekilde yerine getirmektedir. Bizimle çalışarak, ayrıcalıklarınızı hissedebilirsiniz.

Ofis Taşıma Şirketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir yerden bir yere ofisinizi taşımak istediğinizde, doğal olarak bir nakliye şirketi aramanız gerekecektir. Ancak arayacağınız şirketin, ofis taşıyabilme yetenek ve becerileri var mıdır, bunu özellikle araştırmanız gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılık özel yetenek, beceri ve eğitim ister. O nedenle firmanızı ararken, bu özellikleri taşıdığından emin olmanız gerekir. Sarıyer, İstanbul ve çevre ilçelere uzun yıllardır bu hizmeti sunan firmamız, işinin uzmanı eğitimli personeller ve bakımlı son model araçları ile bu hizmeti sunmaktadır. Bizi arayarak, vermiş olduğumuz ofis taşıma hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz.  7/24 hizmet veren firmamızı arayabilir, ücretsiz danışma hizmetimizden yararlanabilir ve ekonomik fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Sarıyer Ofis Taşıma

Ofis Taşıma İçin Olması Gerekenler

Ofis taşıma olsun ya da başka eşya veya yük taşıması olsun, taşıtacak kişinin bir firmada ilk arayacağı şeylerin başında, güven gelmektedir. Neden güven, çünkü mal canın yongasıdır. O nedenle, eşya veya ofisini taşıtacak kişiler için güven önem arz etmektedir. Firmamız bu konuda tüm önlemleri alarak, siz sayın müşterilerine sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bize eşya veya ofisinizi taşıtmak istediğinizde, gözünüz arkada kalmayacaktır. Çünkü eşyalarınız taşınırken eşyalarınızın başına gelebilecek, en küçük hasarı dahi karşılıyoruz. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde, ofisinizi firmamıza, güven içinde taşıtabilirsiniz. Güler yüzlü ve uzman personellerimiz size en kaliteli hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürmektedir. Sizde kaliteli ofis taşıma hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Sancaktepe ofis taşıma

Sancaktepe ofis taşıma hizmetlerimiz ilçe kapsamında geniş çalışmalarımız ile devam etmektedir. Taşıma işleri deyince akla ilk gelen ev eşyası taşımadır. İş yeri taşıma işleri de başlı başına bir nakliye ve taşımacılık işidir. İş yerlerinizin de bazen yerini değiştirmek zorunda kalabiliriz. Bu durumda yeni bir iş yeri bulup hazırlıklara başlayarak taşınma telaşesine girebilirsiniz. Eski ofisin aboneliklerini kapatıp, yeni iş yeri aboneliklerini devreye sokarak ilk adımları atmış olacaksınız. İlk önce web sitelerinden bulacağınız taşıma şirketini araştırıp, referans ve müşteri memnuniyetlerinin yazılı olduğu yorumlar kısmından okuyup, firmamız yetkilileri ile irtibata geçin. Daha sonra eşyalarınızı eski ofisinizden, yeni iş yerinize hangi gün ve saatte alıp, hangi saatte size teslim edecekleri konusunda mutabakat sağlayın. Firma yetkili kişisi ile telefon numaralarınızı birbirinize vererek aradığınızda hemen açacağından emin olun. Sizin zamanınızı çalmayacak, sizi mağdur etmeyecek bir firma olması bu bağlamda çok önemlidir.

Taşınmadan Önce Düzenli Bir Şekilde Toplanma

Taşınmadan belli bir zaman öncesi, tedarik ettiğimiz koli ve kutulara ofisinizdeki eşyaları (Örn: Zımba, del geç, makas, hesap makinesi. Kalemlik ve kalemler gibi) taşındıktan sonra daha kolay bulabilmeniz için her masanın eşyası için ayrı koli kullanıp, üzerine de not olarak kimin masasının eşyası olduğunu belirten bir not yazarız (Örn: Hasan Bey’in masası gibi). Dosyaların kolisinin üzerine de dosyaların numara ya da ismini anımsatacak notlar yazmamız taşınma sonrası kolaylık sağlayacaktır. Eşyaları bu şekilde toparlamamız, yerleşme esnasında işlerimizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Bu işlem sayesinde kaos ve eşya karmaşası yaşamadan taşınma işleminde kolayca eşyalarınızı yerleştirebilir ve iş yerinizi en çabuk şekilde hizmete açmanızı sağlayabiliriz.

Sancaktepe Ofis Taşıma

Ofisinizi Profesyonel Ekiplere Taşıtın

Ofis taşıma için firmamız ile görüştükten sonra gelip büro mobilyalarınızı (Örn: masa, sandalye, dolap, misafir koltukları gibi) ambalajlamamız için ofiste bekleyin. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz yardımcı olur. Eşyalarınızı yanımızda getirdiğimiz baloncuklu ambalaj naylon ya da ebatlı kartonlar ile korunaklı bir vaziyete getirilir. Düzenli bir şekilde aracımıza dizeriz. Eziksiz ve çiziksiz bir şekilde taşınması için araca dizilmesi esnasında, yolculukta olası sarsıntılar yaşanması durumunda eşyaların zarar görmesini engelleyecek her türlü tedbir alınarak eşyalar sıra ile yerleştirilir. Daha sonra da kolilenen ufak tefek eşyaların bulunduğu koliler ve dosya kutuları ezilmesin diye en üst bölmelerde yerini alarak taşıma işlemine başlanır.

Ofis Taşımada Devrim

Ofis taşımacılığı eskiden apartman dairelerinden ya da tek katlı dükkânlardan ibaret iken günümüz şartlarında kamusal ve kurumsal ofisler gökdelenler ile plazalar arasında yapılmaya başlanmıştır ki, bu da işimizi kimi zaman kolaylaştırmış kimi zaman da daha zorlaştırmıştır. Öyle ki bir büro gökdelen tepesinde sadece asansör kapısına ve asansör kapısından da bina önünde bekleyen araç kasasına kadar taşırız. Bu büyük oranda taşıma işini kolaylaştırırken, asansör olmayan bir binadan alınan eşyaların merdivenlerden indirilmesi suretiyle taşınma işlemi daha büyük bir hassasiyet gerektirmektedir ve zararsız taşınması için itina ile çarptırmadan mobilyalar taşınmalıdır. İşte firmamız da tam burada ne kadar iyi bir firma olduğunu göstermektedir ki profesyonel ve asıl mesleği taşımacılık olan ekip arkadaşları ile çalışmaktadır.

Ekip Çalışanları İşinin Ehli

Firmamız ofis taşımacılık hizmetini, taşıma işi yapan uzman ekiple yapar. Ekip arkadaşları arasında gerekli meslekler ile ilgilenen elemanları da her türlü mobilya montaj ve elektrikli alet kurulumu için hizmetinize sunmuştur. Eşyaların taşınacağı araç filolarımız da kapalı kasa, korunaklı araçlardır. Mobilyalarınızın hasar ve çizik olmadan zamanında teslimatı ile taşımacılık işleminizin büyük bir kısmı bitmiş demektir. Geriye kalan ise firmamızın web sitesindeki adresine girerek memnuniyet mesaj ve yorumları ile referanslarınızı bırakmak kalır.

Siz de ofisinizi taşımak ve en titiz ve zararsız şekilde taşınarak yerleşmek istiyorsanız firmamıza web sitelerindeki adresimizden ulaşarak yardım alabilirsiniz.