Kağıthane ofis taşıma

Kâğıthane ofis taşıma firması olarak vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Ofis taşıma işlemi son yıllarda evden eve nakliye hizmeti veren firmaların en sık verdiği hizmetlerden biridir. Ev taşıma işlemine göre daha fazla özen ve dikkat gerektiren bir çalışma olmalıdır. Ofis insanların gelir kazandıkları bir alan olduğu için mümkün olduğu kadar kısa sürede ve sorunsuz şekilde yapılmalıdır. Müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek adına sektörde yaşanan gelişmeleri çok yakından takip ediyoruz.  Teknik ekibimiz belirlenen periyotlarda eğitimlerini alarak bilgilerini her zaman taze tutmaktadır.

Ofis Taşıma İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Ofis taşıma işlemi planlı, güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmalıdır.  Firmamız müşterilerimiz ile işlem öncesinde detaylı bir görüşme gerçekleştirir. Ofis içerisinde bulunan eşyaların analizi yapılır. Teknik ekibimizde bulunan elemanlarımız iş makinelerinin ve diğer ofis eşyalarının söküm işlerini gerçekleştirir. Söküm işlerinden sonra uygun ambalajlar kullanılarak doğru paketleme yapılır. Taşıma işlemi için kullanılacak araçların içerisine taşıma ekibimiz tarafından doğru şekilde yerleştirilir. Yeni adreste yerleşme planı müşterimizden istenir. Müşterimizin talepleri doğrultusunda yeni adrese eşyaların kurulumu yapılır. Taşınan tüm eşyalar eksiksiz ve sorunsuz olarak yerleştirilir. İşlem sonunda ofis kullanıma hazırdır. Ofis taşımacılık hizmetini ayrıcalıklı şekilde almak isteyen tüm müşterilerimizi bekliyoruz.

Kâğıthane Ofis Taşıma

Güvenli Ofis Taşıma Sistemleri Nelerdir?

Güvenli ofis taşımacılık iki şekilde gerçekleştirilmektedir. İlk olarak eşyaların kaybolması ve zarar görmesini engellemek için yapılan sigortalı taşımacılık sistemidir. Yeni adrese taşınması istenen tüm eşyalar belirlenir ve maddi değerleri çıkartılır. Eşyalar sigortalanarak oluşabilecek riskler ortadan kaldırılmış olur. İkinci  güvenli taşıma sistemi ise asansörlü taşıma sistemidir. Günümüzde yüksek katlı iş merkezleri yapılmaktadır. İş merkezlerinin içerisinde bulunan ofislerin kısa sürede ve sorunsuz taşınabilmesi için asansör sisteminin kullanılması gerekir. Uygun şekilde paketlenen ağır eşyalar raylı sistem üzerine kurulan asansör sayesinde taşıma araçlarına yerleştirilir. Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren asansörlü sistemi kullanmaktadır. Kullandığımız sistemler sayesinde müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetleri başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Kâğıthane Ofis Taşıma

Ofis Taşıma İşlemi İçin Nakliye Şirketi Nasıl Seçilir?

Ofis içerisinde kullanılan tüm eşyalar ve materyaller hem maddi hem de manevi olarak çok değerlidir. İşlerin yürütülebilmesi ve kazanç sağlamak için kullanılan bu eşyaların taşınma işlemini yapan firmaları seçerken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır. Bu kriterler;

  • Firmanın sektörde bulunduğu yeri araştırarak köklü bir firma olup olmadığını sorgulamalısınız.
  • Nakliye işlemini yapacak olan şirketin teknik ekibi ve sahip olduğu donanımları araştırınız.
  • Taşıma sırasında kullanılacak olan yöntem ve nakliye araçlarının nasıl olduğunu öğrenin.
  • Firmaların web sitelerinden referanslarını mutlaka kontrol edin. Müşterilerin önemli geri dönüşlerini mutlaka okuyun.
  • Taşıma işlemi öncesinde nakliye sözleşmesi yapın. Nakliye sözleşmesinin içeriğine mutlaka taşıma ücretini yazın.
  • Sigortalı taşımacılık sistemini kullanmayan firmalar ile çalışmayın. Eşyaların hasar görmesi durumunda mağdur olabilirsiniz.

Maddi ve manevi kayıplar yaşamamak için ofis taşıma işlemlerinizden önce bu kriterleri göz önüne almanızı tavsiye ederiz.

Ofis taşıma İşleminde Profesyonel Hizmetin Önemi

Profesyonel olarak alınan hizmet kısa sürede başarılı bir şekilde tamamlanır. Firma çalışanları güler yüzlü, çalışkan, donanımlı  ve nitelikli elemanlardır. Taşınma işlemi sırasında tüm ihtiyaçlarınıza cevap alabilirsiniz. Taşındıktan sonra yeni ofiste kısa sürede sorunsuz çalışma ortamı kurulmuş olur. İş için kullanılan makinelerin kurulumu eksiksizdir. Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmeti uygun fiyata alabilirsiniz. Sizler de uzun yıllardır sahip olduğumuz donanımlarımızdan ve profesyonel hizmetimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.