Pendik ofis taşıma

Pendik ofis taşıma hizmet içeriği ile en iyi sonucu almanıza katkı sağlıyoruz. Hayat boyu herkes bir yerden bir yere taşınmak zorunda kalmıştır. Taşınmak demek yaşadığımız mekan ya da çalıştığımız bir iş yerinin başka bir mekana eşyaları ile beraber yerleşmek demektir. Bundan sonraki faaliyetlerini buradan devam ettirip günlük yaşantısını burada gerçekleştirmektedir. Ofis taşımacılığı kimi zaman şahsi kimi zaman da kurumsal olabilmektedir. Kurumsal ofis taşımacılığı birçok oda ve bölümdeki masa ve PC ile büro mobilyalarının taşınmasıdır. Bu eşyaların eski mekânlarından yeni yerlerine güvenli  bir şekilde toparlanıp, taşınması ve yerleştirilmesi çok önemlidir.

Taşınma İçin Doğru Firma

Ofis taşıma işi profesyonel çalışma elemanlarının ekip çalışması yaparak titizlikle ve güvenli bir şekilde taşınması gerekir, ancak doğru bir firma ile yapılmalıdır. Doğru firmayı bulmak için kulaktan dolma ya da tanıdık akraba diye çağrılan nakliyeler sizi zor durumda bırakabilir. En iyi çözüm web sitelerinin internet üzerinden yardım almaktır. Böylece firma bilgileri yanında müşteri memnuniyetinin yoğun olduğu ve referanslarının çokluğu gibi bilgiler de karşınıza çıkar. Bu yöntem size doğru firmayı bulduracaktır.

Pendik Ofis Taşıma

En İyi Nakliye Hizmetini Sunuyoruz

Ofis taşımacılık ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak, deneyimli ve asıl işi taşımak olan profesyonel ekiplerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Bunun yanı sıra elektrik aksamı ve mobilya montaj elemanlarımız sayesinde de büro mobilyalarınızın sökülerek taşınması, sonrasında tekrar montajının yapılmasından anlayan ekip arkadaşlarımız da firmamızın sizlere ve eşyalarınıza gösterilen önemi gözler önüne sermektedir.  Ayrıca müşteri yorumlarınız ve referanslarımız ile sizlere sorunsuz, hasarsız ve kaos yaratmadan seri bir şekilde hizmet etmek asıl gayemizdir.

Nasıl Başlanır

Sizler yeni mekânınızı seçip taşınmaya hazır hale getirdikten sonra, firmanızı bulup taşınmak istediğiniz gün ve saati bildirmeniz yeterlidir. O gün ve saatte arkadaşlar mekânınıza gelerek eşyalarınızın korunaklı bir şekilde taşınabilmesi için ambalajlamaya ve kolilemeye başlarlar. Yanlarında getirdikleri baloncuklu naylon ambalajlar, koli ve kutular, koli bandı ve keçeli kalem ile gerekli takım ve teçhizat ile işe koyularak ambalajlama işini el birliğiyle bitirip araca taşımaya başlarlar.

Pendik Ofis Taşıma

Seri Çalışmaya Örnek Tüyolar

Ofis taşımacılığı güvenli ve seri olmayı gerektirmektedir. Ofis taşıma için ekip arkadaşlarımız eşyaları toplamaya başlarken hızlı olabilme tüyoları uygulamaktadırlar. Bunlardan biri ufak masa üstü eşyalarının kutulara dizerek koli bantı ile kapattıktan sonra üzerine keçeli kalem ile “Hlal Hanım’ın masa eşyası” gibi anımsatıcı yazılar yazılması, taşınma sonrasında işleri bir hayli kolaylaştıracak, o masa eşyasının olduğu koli direk Hilal Hanım’ın masasına gidecektir. Bunun gibi dosyaların kolileri de sınıflandırma yapılarak kutulanması gibi bir takım yöntemler seri çalışmaya önem verdiğimizi göstermektedir.

Eski Ve Yeni Ofis Tarzları

Eskiden apartmanlarda ya da düz ayak dediğimiz dükkanlarda ofis ve bürolar bulunmakta idi. Günümüz şartlarında yapılaşmanın yükselmesi ve çalışan kesimin çoğalması neticesinde ofisler  ve kurumsal firmalar gökdelen ve plazalara taşınmaya başladı. Ki bu taşımalar kimi zaman işlerimizi bir hayli kolaylaştırırken, kimi zaman da oldukça meşakkatli durumlar yaşamamızı sağlamaktadır. Yüksek binalardan asansörle taşınılması kolaylık sağlarken, asansör olmayan ya da  taşınma esnasında asansörün arızalı olması gibi durumlarla karşılaşılması halinde zorluklar yaşanabilmektedir. Günümüz şartlarında bina yükseklikleri oldukça fazladır. Bu gibi durumlarda merdiven kullanılması halinde eşyaların duvarlara çarpmadan ve zararsız bir şekilde taşınması firmamız profesyonel ekip elemanları tarafından bilinçli bir şekilde taşınarak referanslarımızda yer verebileceğiniz konulardan birisidir.

Sizler de ofis ve iş yerlerinizde yer değişikliği yapmak istiyorsanız ve taşınmak gözünüzü korkutuyor ise en doğru firma olan bize web sitelerdeki adresimizden ulaşarak destek alabilir,  güvenli ve hızlı bir şekilde taşınabilirsiniz.