Sarıyer ofis taşıma

Sarıyer ve İstanbul çevresinde Sarıyer ofis taşıma hizmeti sunan firmamız, ofis taşıma hizmetinin ne kadar önem arz ettiğini bilerek yerine getirmektedir. Nakliyat ve taşımacılık işleri arasında en çok önem verilmesi gereken taşıma hizmeti, ofis taşımacılığı hizmetidir. Ofis taşıma hizmeti diğer taşıma hizmetlerine göre incelik ve önem gerektirir. Çünkü ofis taşıma işinde çeşitli sistemler kullanılması gerekir. Taşınacak ofiste bulunan malzemeler, genellikle mobilya ve evraklardan oluşmaktadır. Mobilyaları çizmeden deforme etmeden taşımak, evrakları sırası ve numaralandırarak taşımak gerekir, o nedenle ofis taşıma hizmeti, diğer taşıma hizmetlerine göre daha fazla önem arz etmektedir.

Ofis Taşıma Hizmeti Nasıl Yapılır

Ofisinizi taşıtmak için firmamızı aradığınızda, firmamızın ilk yapacağı işlem, ofisinize keşif için ücretsiz eksper göndermek olacaktır. Böylece gönderdiğimiz elemanın raporu sonucunda, ofisinizin eşya durumu belirlenmiş olur ve buna göre fiyatlandırma yapılır size bilgi verilir. Anlaşma sağlandığı takdirde, sözleşme yapılır ve sizin uygun olduğunuz güne randevu verilir ve taşınacak ofis için uygun ambalaj malzemesi ve araç hazırlanır. Daha sonra taşıma işlemi için personeller hazırlanır. Bu personeller, ofis taşımacılığı hizmeti için özel eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Ofise taşımak için gelen personel öncelikle mobilyaları özenle söker, uygun ambalaj malzemesi ile ambalajlar. Daha sonra arşiv ve belgeler numaralandırılır, uygun ambalajlanarak araca yerleştirilir. Taşınacak olan yere uygun şekilde tekrar indirilir, montajları özenle yapılır.

Sarıyer Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Şekli ve Prensiplerimiz

Ofis taşıma işlemlerimiz sırasında, ofisinizin kaçıncı katta olduğu veya kaçıncı kata taşınacağı bizim için hiç önemli değil, çünkü asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde, giriş kattan, giriş kata taşıyormuş gibi işlem yapıyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetini sunmamız gereken yerler genellikle yüksek katlar ve dar merdivenleri bulunan binalardır. Asansör sayesinde eşyalarınız, çizilmeden, kırılmadan indirilir ve taşınacağı yere taşınır. Bizim için taşıma işlemlerinde en önemli prensip, müşteri memnuniyetidir. Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, taşımalarımızı ekonomik ve kaliteli şekilde yerine getirmektedir. Bizimle çalışarak, ayrıcalıklarınızı hissedebilirsiniz.

Ofis Taşıma Şirketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir yerden bir yere ofisinizi taşımak istediğinizde, doğal olarak bir nakliye şirketi aramanız gerekecektir. Ancak arayacağınız şirketin, ofis taşıyabilme yetenek ve becerileri var mıdır, bunu özellikle araştırmanız gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılık özel yetenek, beceri ve eğitim ister. O nedenle firmanızı ararken, bu özellikleri taşıdığından emin olmanız gerekir. Sarıyer, İstanbul ve çevre ilçelere uzun yıllardır bu hizmeti sunan firmamız, işinin uzmanı eğitimli personeller ve bakımlı son model araçları ile bu hizmeti sunmaktadır. Bizi arayarak, vermiş olduğumuz ofis taşıma hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz.  7/24 hizmet veren firmamızı arayabilir, ücretsiz danışma hizmetimizden yararlanabilir ve ekonomik fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Sarıyer Ofis Taşıma

Ofis Taşıma İçin Olması Gerekenler

Ofis taşıma olsun ya da başka eşya veya yük taşıması olsun, taşıtacak kişinin bir firmada ilk arayacağı şeylerin başında, güven gelmektedir. Neden güven, çünkü mal canın yongasıdır. O nedenle, eşya veya ofisini taşıtacak kişiler için güven önem arz etmektedir. Firmamız bu konuda tüm önlemleri alarak, siz sayın müşterilerine sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bize eşya veya ofisinizi taşıtmak istediğinizde, gözünüz arkada kalmayacaktır. Çünkü eşyalarınız taşınırken eşyalarınızın başına gelebilecek, en küçük hasarı dahi karşılıyoruz. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde, ofisinizi firmamıza, güven içinde taşıtabilirsiniz. Güler yüzlü ve uzman personellerimiz size en kaliteli hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürmektedir. Sizde kaliteli ofis taşıma hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.