Ümraniye ofis taşıma

Ümraniye ofis taşıma teknolojinin ilerlemesi ile lojistik alanının en önemli gelir kapılarından birisi haline gelmiştir. İstanbul bölgesi şüphesiz ofis taşımacılığının merkezidir. İstanbul’da yer alan merkezlerden biri Ümraniye bölgesidir. Uzun yıllardır sektörde güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Firma olarak kendimizi sürekli yeniliyoruz ve müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet veriyoruz. Ofis taşıma işlemi titizlik ve özen isteyen önemli bir iştir. İşten ve zamandan tasarruf edebilmek için profesyonel hizmet veren firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz.  Müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliği prensibi ile çalıştığımız için her zaman başarılı işlere imza atıyoruz.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı Nedir?

Ofis içerisinde bulunan eşyalar maddi ve manevi anlamda büyük değerler ifade etmektedir. Taşıma sırasında bu eşyaların kaybolması ve arızalanması gibi riskler mevcuttur. Firma olarak müşterilerimizin güvenliğini ve kayıplarını göz önünde bulunduruyoruz. Özellikle maddi kayıpların yaşanmasını önlemek amacı ile ofis içerisinde bulunan ve taşınan tüm eşyalara nakliye sigortası yaparak taşınma işlemini daha garantili bir hale getiriyoruz. Taşınma işlemi öncesi müşterilerimiz ile karşılıklı olarak imzaladığımız nakliye sözleşmesinde taşınan tüm ürünlerin listesi yer alır. İşlem bitiminde ofis yerleştirmesi tamamlandıktan sonra gerekli kontroller yapılır. Müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri çalışmalarımızın şekillenmesine ve kendimizi bir adım ileriye taşımamıza yardımcı olmaktadır. Sizlerde web sitemizde bulunan referanslarımız kısmından müşterilerimizin düşüncelerine ulaşarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Ümraniye Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Nasıl Yapılır?

Ofis taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce  ilk olarak analiz işlemini teknik ekibimiz gerçekleştirir. İş saatlerinin dışında çalışılarak işi aksatmayan bir taşınma ve yerleşme planı oluşturulur.  Taşınacak eşyaların listesi hazırlanır. Müşteriye eksiksiz bilgi verilerek yeni adrese taşınma işlemi gerçekleştirilir. Eski ofisin toplanması, eşyaların paketlenmesi ve yeni ofise yerleştirilmesi olmak üzere toplamda üç adımdan oluşmaktadır. İşlem tamamlandığında taşınma ücreti alınır. Eşyaların güvenliği açısından uygun araçlar kullanılmalıdır. Yüksek katlarda bulunan ofisler için asansörlü taşıma sistemi tercih edilmelidir. Nakliye işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken iki önemli nokta vardır. İlk olarak eşyaları ofis bölümlerine ayırmaktır. İkinci nokta ise güvenilir paketlemedir. Kaliteli taşımacılık için bu iki noktaya titizlikle uyulmalıdır.

Ofis Taşırken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Sektörde uzun yılardır hizmet veren ofis taşımacılık işlerinizde yanınızda olan bir firma olarak her daim tercih edilmemizin nedeni dikkatli ve kaliteli çalışmamızdır. Ofis taşırken dikkat ettiğimiz kriterleri sırlayacak olursak;

  1. İlk olarak taşınacak eşyaların sigortalanıp sigortalanmadığını kontrol ediyoruz.
  2. Eşyaların uygun şekilde sökülmesi ve yeni adrese kurulmasını özenle yapıyoruz. Makinelerin söküm ve kurulum işlerini eğitimli teknik ekibimiz yerine getirmektedir.
  3. Eşyalar uygun malzemeden üretilmiş ambalajlar kullanılarak paketlenir.
  4. Taşınan eşyalar müşterinin beyan ettiği şekilde istenilen alanlara kurulur. Kullanıma hazır halde bırakılır. Taşınan hiçbir ürün kullanıma hazır olmadan teslim edilmemelidir.
  5. Taşınma sırasında eşyaların yolda etkilenmemesi için araç içinde belirli bir düzene göre yerleştirilir.

Sıralamış olduğumuz kriterlere dikkat edilerek taşıma işlemi yapılırsa sorunsuz ve başarılı taşıma yapılır.

Ümraniye Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Fiyatları

Firma olarak müşteri portföyümüze uygun taşıma paketlerimiz bulunmaktadır. İş yerinize uygun ve sizin bütçenizi yormayan taşıma paket içeriklerinden birini tercih edebilirsiniz.  Eşyaların söküm ve kurulumu, paketlenmesi, yeni adrese yerleşmesi, depolanması ve asansörlü taşıma sistemi paket içerisine dahildir. Firma çalışmalarımıza takılan her türlü soruyu sorarak bilgi alabilirsiniz.  Sizlerde ayrıcalıklı, kaliteli ve güvenli taşıma işlemini uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü ve donanımlı personelimizden almış olduğunuz hizmetten memnun kalacağınızın garantisini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz.