Sancaktepe ofis taşıma

Sancaktepe ofis taşıma hizmetlerimiz ilçe kapsamında geniş çalışmalarımız ile devam etmektedir. Taşıma işleri deyince akla ilk gelen ev eşyası taşımadır. İş yeri taşıma işleri de başlı başına bir nakliye ve taşımacılık işidir. İş yerlerinizin de bazen yerini değiştirmek zorunda kalabiliriz. Bu durumda yeni bir iş yeri bulup hazırlıklara başlayarak taşınma telaşesine girebilirsiniz. Eski ofisin aboneliklerini kapatıp, yeni iş yeri aboneliklerini devreye sokarak ilk adımları atmış olacaksınız. İlk önce web sitelerinden bulacağınız taşıma şirketini araştırıp, referans ve müşteri memnuniyetlerinin yazılı olduğu yorumlar kısmından okuyup, firmamız yetkilileri ile irtibata geçin. Daha sonra eşyalarınızı eski ofisinizden, yeni iş yerinize hangi gün ve saatte alıp, hangi saatte size teslim edecekleri konusunda mutabakat sağlayın. Firma yetkili kişisi ile telefon numaralarınızı birbirinize vererek aradığınızda hemen açacağından emin olun. Sizin zamanınızı çalmayacak, sizi mağdur etmeyecek bir firma olması bu bağlamda çok önemlidir.

Taşınmadan Önce Düzenli Bir Şekilde Toplanma

Taşınmadan belli bir zaman öncesi, tedarik ettiğimiz koli ve kutulara ofisinizdeki eşyaları (Örn: Zımba, del geç, makas, hesap makinesi. Kalemlik ve kalemler gibi) taşındıktan sonra daha kolay bulabilmeniz için her masanın eşyası için ayrı koli kullanıp, üzerine de not olarak kimin masasının eşyası olduğunu belirten bir not yazarız (Örn: Hasan Bey’in masası gibi). Dosyaların kolisinin üzerine de dosyaların numara ya da ismini anımsatacak notlar yazmamız taşınma sonrası kolaylık sağlayacaktır. Eşyaları bu şekilde toparlamamız, yerleşme esnasında işlerimizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Bu işlem sayesinde kaos ve eşya karmaşası yaşamadan taşınma işleminde kolayca eşyalarınızı yerleştirebilir ve iş yerinizi en çabuk şekilde hizmete açmanızı sağlayabiliriz.

Sancaktepe Ofis Taşıma

Ofisinizi Profesyonel Ekiplere Taşıtın

Ofis taşıma için firmamız ile görüştükten sonra gelip büro mobilyalarınızı (Örn: masa, sandalye, dolap, misafir koltukları gibi) ambalajlamamız için ofiste bekleyin. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz yardımcı olur. Eşyalarınızı yanımızda getirdiğimiz baloncuklu ambalaj naylon ya da ebatlı kartonlar ile korunaklı bir vaziyete getirilir. Düzenli bir şekilde aracımıza dizeriz. Eziksiz ve çiziksiz bir şekilde taşınması için araca dizilmesi esnasında, yolculukta olası sarsıntılar yaşanması durumunda eşyaların zarar görmesini engelleyecek her türlü tedbir alınarak eşyalar sıra ile yerleştirilir. Daha sonra da kolilenen ufak tefek eşyaların bulunduğu koliler ve dosya kutuları ezilmesin diye en üst bölmelerde yerini alarak taşıma işlemine başlanır.

Ofis Taşımada Devrim

Ofis taşımacılığı eskiden apartman dairelerinden ya da tek katlı dükkânlardan ibaret iken günümüz şartlarında kamusal ve kurumsal ofisler gökdelenler ile plazalar arasında yapılmaya başlanmıştır ki, bu da işimizi kimi zaman kolaylaştırmış kimi zaman da daha zorlaştırmıştır. Öyle ki bir büro gökdelen tepesinde sadece asansör kapısına ve asansör kapısından da bina önünde bekleyen araç kasasına kadar taşırız. Bu büyük oranda taşıma işini kolaylaştırırken, asansör olmayan bir binadan alınan eşyaların merdivenlerden indirilmesi suretiyle taşınma işlemi daha büyük bir hassasiyet gerektirmektedir ve zararsız taşınması için itina ile çarptırmadan mobilyalar taşınmalıdır. İşte firmamız da tam burada ne kadar iyi bir firma olduğunu göstermektedir ki profesyonel ve asıl mesleği taşımacılık olan ekip arkadaşları ile çalışmaktadır.

Ekip Çalışanları İşinin Ehli

Firmamız ofis taşımacılık hizmetini, taşıma işi yapan uzman ekiple yapar. Ekip arkadaşları arasında gerekli meslekler ile ilgilenen elemanları da her türlü mobilya montaj ve elektrikli alet kurulumu için hizmetinize sunmuştur. Eşyaların taşınacağı araç filolarımız da kapalı kasa, korunaklı araçlardır. Mobilyalarınızın hasar ve çizik olmadan zamanında teslimatı ile taşımacılık işleminizin büyük bir kısmı bitmiş demektir. Geriye kalan ise firmamızın web sitesindeki adresine girerek memnuniyet mesaj ve yorumları ile referanslarınızı bırakmak kalır.

Siz de ofisinizi taşımak ve en titiz ve zararsız şekilde taşınarak yerleşmek istiyorsanız firmamıza web sitelerindeki adresimizden ulaşarak yardım alabilirsiniz.