Sancaktepe ofis taşıma

Sancaktepe ofis taşıma hizmetlerimiz ilçe kapsamında geniş çalışmalarımız ile devam etmektedir. Taşıma işleri deyince akla ilk gelen ev eşyası taşımadır. İş yeri taşıma işleri de başlı başına bir nakliye ve taşımacılık işidir. İş yerlerinizin de bazen yerini değiştirmek zorunda kalabiliriz. Bu durumda yeni bir iş yeri bulup hazırlıklara başlayarak taşınma telaşesine girebilirsiniz. Eski ofisin aboneliklerini kapatıp, yeni iş yeri aboneliklerini devreye sokarak ilk adımları atmış olacaksınız. İlk önce web sitelerinden bulacağınız taşıma şirketini araştırıp, referans ve müşteri memnuniyetlerinin yazılı olduğu yorumlar kısmından okuyup, firmamız yetkilileri ile irtibata geçin. Daha sonra eşyalarınızı eski ofisinizden, yeni iş yerinize hangi gün ve saatte alıp, hangi saatte size teslim edecekleri konusunda mutabakat sağlayın. Firma yetkili kişisi ile telefon numaralarınızı birbirinize vererek aradığınızda hemen açacağından emin olun. Sizin zamanınızı çalmayacak, sizi mağdur etmeyecek bir firma olması bu bağlamda çok önemlidir.

Taşınmadan Önce Düzenli Bir Şekilde Toplanma

Taşınmadan belli bir zaman öncesi, tedarik ettiğimiz koli ve kutulara ofisinizdeki eşyaları (Örn: Zımba, del geç, makas, hesap makinesi. Kalemlik ve kalemler gibi) taşındıktan sonra daha kolay bulabilmeniz için her masanın eşyası için ayrı koli kullanıp, üzerine de not olarak kimin masasının eşyası olduğunu belirten bir not yazarız (Örn: Hasan Bey’in masası gibi). Dosyaların kolisinin üzerine de dosyaların numara ya da ismini anımsatacak notlar yazmamız taşınma sonrası kolaylık sağlayacaktır. Eşyaları bu şekilde toparlamamız, yerleşme esnasında işlerimizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Bu işlem sayesinde kaos ve eşya karmaşası yaşamadan taşınma işleminde kolayca eşyalarınızı yerleştirebilir ve iş yerinizi en çabuk şekilde hizmete açmanızı sağlayabiliriz.

Sancaktepe Ofis Taşıma

Ofisinizi Profesyonel Ekiplere Taşıtın

Ofis taşıma için firmamız ile görüştükten sonra gelip büro mobilyalarınızı (Örn: masa, sandalye, dolap, misafir koltukları gibi) ambalajlamamız için ofiste bekleyin. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz yardımcı olur. Eşyalarınızı yanımızda getirdiğimiz baloncuklu ambalaj naylon ya da ebatlı kartonlar ile korunaklı bir vaziyete getirilir. Düzenli bir şekilde aracımıza dizeriz. Eziksiz ve çiziksiz bir şekilde taşınması için araca dizilmesi esnasında, yolculukta olası sarsıntılar yaşanması durumunda eşyaların zarar görmesini engelleyecek her türlü tedbir alınarak eşyalar sıra ile yerleştirilir. Daha sonra da kolilenen ufak tefek eşyaların bulunduğu koliler ve dosya kutuları ezilmesin diye en üst bölmelerde yerini alarak taşıma işlemine başlanır.

Ofis Taşımada Devrim

Ofis taşımacılığı eskiden apartman dairelerinden ya da tek katlı dükkânlardan ibaret iken günümüz şartlarında kamusal ve kurumsal ofisler gökdelenler ile plazalar arasında yapılmaya başlanmıştır ki, bu da işimizi kimi zaman kolaylaştırmış kimi zaman da daha zorlaştırmıştır. Öyle ki bir büro gökdelen tepesinde sadece asansör kapısına ve asansör kapısından da bina önünde bekleyen araç kasasına kadar taşırız. Bu büyük oranda taşıma işini kolaylaştırırken, asansör olmayan bir binadan alınan eşyaların merdivenlerden indirilmesi suretiyle taşınma işlemi daha büyük bir hassasiyet gerektirmektedir ve zararsız taşınması için itina ile çarptırmadan mobilyalar taşınmalıdır. İşte firmamız da tam burada ne kadar iyi bir firma olduğunu göstermektedir ki profesyonel ve asıl mesleği taşımacılık olan ekip arkadaşları ile çalışmaktadır.

Ekip Çalışanları İşinin Ehli

Firmamız ofis taşımacılık hizmetini, taşıma işi yapan uzman ekiple yapar. Ekip arkadaşları arasında gerekli meslekler ile ilgilenen elemanları da her türlü mobilya montaj ve elektrikli alet kurulumu için hizmetinize sunmuştur. Eşyaların taşınacağı araç filolarımız da kapalı kasa, korunaklı araçlardır. Mobilyalarınızın hasar ve çizik olmadan zamanında teslimatı ile taşımacılık işleminizin büyük bir kısmı bitmiş demektir. Geriye kalan ise firmamızın web sitesindeki adresine girerek memnuniyet mesaj ve yorumları ile referanslarınızı bırakmak kalır.

Siz de ofisinizi taşımak ve en titiz ve zararsız şekilde taşınarak yerleşmek istiyorsanız firmamıza web sitelerindeki adresimizden ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe evden eve nakliyat hizmet içeriği ile sektöre yardımcı olan firmamız tüm hizmetini kurumsal olarak sunmakta ve ekonomik fiyat politikası ile destek vermektedir. Evinizi taşımak istediğinizde mutlaka kurumsal nakliye firmalarından hizmet almanız gerekiyor. Bu sayede sağlıklı bir sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız geçmişten gelen deneyim ve hizmet içeriği ile sektöre yardımcı oluyor. Alanında uzman kadro ile hizmet verilmekte ve tüm eşyalarınız sorunsuz bir şekilde nakliye araçlarımıza yüklenmektedir. Nakliye araçlarımız temiz ve bakımlı olarak yer alır. İç kısımları da özel raf sistemi ile donatılmıştır. Bu da eşyaların daha iyi bir şekilde taşınmasına olanak sağlayacaktır.

sancaktepe evden eve nakliyatEşya Paketlemesi Nasıl Yapılır

Eşyaların paketlenmesi aşamasında özel ambalajlar kullanılır. Bu sayede eşyalarınız daha kaliteli bir şekilde taşınır. Beyaz eşyalarınızın paketlenmesi ayrı olarak yapılır. Bu sayede çizilmelere karşı da önlem alınmış olur. Bu sayede başarılı bir sonuç alınacaktır.

sancaktepe evden eve nakliyatUzman taşıma personeli gerekli deneyime ve tecrübeye sahiptir. Kırılabilecek olan eşyalarınızda profesyonel bir şekilde paketlenir ve nakliye araçlarına yüklenir. Tüm bu aşamalar özel olarak yapılmakta ve en iyi sonucu alınmanız sağlanmaktadır.

Asansörlü Taşıma Hizmeti

Firmamız asansörlü taşıma hizmetini de sunuyor. Bu işlem uzmanlık isteyen bir konudur. Gerekli güvenlik önlemlerinin alınarak yapılması gerekir. Bunun için de titiz bir çalışma ortamının oluşmasına yardımcı olacaktır. Dışarıdan kurulan asansör sistemi ile eşyalarınız güvenle aşağı indirilir ve nakliye araçlarına yüklemesi yapılır. Bu işlem kısa sürede bitirilerek eşyalarınız taşınmaya hazır hale getirilir.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma Hizmeti

Firmamız tüm hizmet içeriğini kaliteli ve garantili bir şekilde sunuyor. Ayrıca sigortalı taşıma hizmeti ile de müşterilerimize yardımcı oluyor ve bunu da alanında uzman kadro ile veriyoruz. Taşınma sırasında herhangi bir sorun olur ise ilgili gider sigorta teminatından karşılanır. Bu sayede mağdur olmanızın da önüne geçilir. Bu işlem tamamen yasal olarak size verilmektedir. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sektör içerisinde lider konumda yer alan firmamız Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetini ayrıcalıklı olarak sunuyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Nakliye işlemi ile yeni adresinize huzurlu ve güvenli bir şekilde geçiş sağlayabilirsiniz. Bu işlem sırasında titizi bir çalışmanın yapılması gerekir.

  • Tüm hizmet içeriği yasal olarak verilir.
  • Alanında uzman kadro taşınma süresi boyunca isteklerinize olumlu cevap verir.
  • Paketleme işlemi özel ambalajlar kullanılarak yapılır.
  • Nakliye araçlarının içleri oldukça temizdir.
  • Hızlı ve güvenilir hizmet verilmektedir.
  • Ekonomik fiyat politikası benimseniyor.

Sizde evinizi güvenilir bir şekilde taşımak isterseniz firmamızın sunduğu hizmet içeriğinden güvenle yararlanabilirsiniz. Bu sayede sorunsuz bir şekilde hizmet alabilir ve en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Ev Taşıma Fiyatları

Ev taşıma fiyatları taşınacak olan eşyanın durumuna ve kat özelliğine göre değişkenlik gösterir. Burada firmamız ekonomik fiyat politikasını benimsemekte ve ödeme kolaylıkları ile destek vermektedir. Sancaktepe evden eve nakliyat içeriğinden yararlanabilir ve yeni adresinize huzurlu bir geçiş sağlayabilirsiniz.

sancaktepe evden eve nakliyatHizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşarak kayıt açtırmanız yeterli olacaktır. Belirtilen tarih ve saat içerisinde uzman personel gelerek taşınma işlemini başlatacaktır. Öncelikle eşyalarınızın analizi yapılır ve nasıl bir taşınma olacağına karar verilir. Daha sonra montaj personel büyük olan eşyalarınızı parçalara ayırır ve taşınmaya hazır hale getirir. Yeni adresinizde de birleştirerek size kaliteli bir şekilde teslim eder. Yeni adresinize huzurlu bir geçiş için firmamızı tercih edebilir ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.